Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE HOGS

16.1.2008 Strašně milé album! Spojení Václava Koubka s irskými „tradicionalisty v pubrockovém rouše“ The Hogs dopadlo nad očekávání dobře, třebaže nepřináší v podstatě nic jiného, co bychom už dávno neznali...
29.8.2007 Devátý ročník mikulovského festivalu Eurotrialog se uskutečnil od 23. do 26. srpna v areálu místního letního kina. Návštěvníkům se tentokrát představili mimo jiné maďarští Erszi Kiss, Dan Bárta společně s N.O.D., Už jsme doma, Traband, či Lenka Dusilová.
15.6.2007 Dva ze vztyčných letních festivalů na jižní Moravě, mikulovský Eurotrialog a Festival Boskovice, připravili i pro letošní rok bohatý program, nabízející spíše menšinové žánry hudebního spektra.
1.2.2007 Pátý ročník zimní mutace festivalu Rock for People proběhne již tuto sobotu v prostorách pražského Abatonu, tentokrát s mezinárodní účastí.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
19.1.2007 Václav Koubek přebásnil irské a keltské tradicionály a společně s irskou skupinou The Hogs se představí nejen na koncertech, ale společně natočí i CD
17.12.2006 Před nedávnem jsme vám přinesli první informace týkající se festivalu Zimní Rock for People a nyní je doplníme o pár dalších aktualit.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.