Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE ASTEROIDS GALAXY TOUR

21.7.2014 Colours of Ostrava jsme si nenechali ujít ani letos. Přinášíme vám první část fotogalerie, ve které se podíváte na první dva dny festivalu. Nechybí ZAZ, MGMT, MØ nebo třeba Seasick Steve.
12.7.2012 Trenčínský festival Bažant Pohoda, mimo nespočet výborných interpretů, nabídl především pohodovou atmosféru. V první části fotogalerie se ohlížíme mimo jiné za koncerty Elbow, Bat for Lashes, Lou Reeda, Caribou nebo Two Door Cinema Club.
11.7.2012 A je tu poslední část fotogalerie z letošního ročníku Rock for People, která zachycuje dění v poslední festivalový den. Vidět můžete vystupující H2O, Architects, The Asteroids Galaxy Tour, z domácích pak Mandrage, Support Lesbiens nebo Vypsanou fixu.
17.4.2012 Putovní „T-Mobilácký“ festival Electronic Beats vstupuje do další sezóny. Zatímco v Praze se 5. května představí The Whitest Boy Alive, Woodkit, Grimes a v roli DJe Mike Skinner, Bratislavu svou návštěvou poctí o týden později jiná zajímavá jména.
14.2.2012 Možná se může zdát, že máme „přePohodováno“. Jinak to ale bohužel nejde. Krátce po oznámení Kasabian se totiž pořadatelé trenčínského festivalu, jehož letošní ročník na místním letišti proběhne od 5. do 7. července, vytasili s dalšími neméně zajímavými jmény.
8.5.2011 Necelé dva měsíce před startem získává konečné obrysy program desátého ročníku festivalu Heineken Open'er, který se odehraje o prvním prázdninovém víkendu na letišti Babie doły v polské Gdyni.
30.11.2009 Na festival Electronic Beats u nás v tomto roce sice nedošlo, ovšem jeho organizátoři připravili pro fanoušky elektronické hudby alespoň klubový koncert dánských The Asteroids Galaxy Tour a německých Modeselektor v pražském Lucerna Music Baru.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.