Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TERNE ČHAVE

25.5.2010 Třináctý ročník festivalu Poličské Rockoupání bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu koupaliště v Poličce. Hrát se bude na dvou koncertních scénách a jedné elektronické, zasvěcené především jungle.
27.3.2009 V multiplexu Village Cinemas na pražském Andělu včera odstartoval šestnáctý ročník filmového festivalu Febiofest. Jak se v posledních letech stalo tradicí, jeho součástí je i doprovodný hudební program se vstupem zdarma. Pestré zastoupení bude mít world music, reggae, ska, ale také rock.
16.3.2009 První sedmero cen Anděl za loňský rok je rozdáno. V rámci včerejšího přenosu Noci s Andělem byly vyhlášeny výsledky v žánrových kategoriích.
24.9.2008 Prahu zítra večer čekají hned dva klubové festivaly. Zatímco v libeňském Abatonu bude probíhat třetí ročník World Music Festu, Lucerna Music Bar se stane útočištěm podzimní verze ska-punkového Mighty Sounds.
12.8.2008 V maďarském hlavním městě dnes začíná šestnáctý ročník největšího středoevropského festivalu. Sziget, který potrvá do neděle 17. srpna, během sedmi dnů nabídne přes dvě stovky interpretů na zhruba šedesáti scénách.
24.7.2008 Romská muzika je v současnosti v kurzu a opravdu jede! Skupina Terne Čhave reprezentuje novou vlnu k tomuto etniku přináležejících muzikantů, kteří sice nadále vycházejí z charakteristické...
11.6.2007 Multikulturní festival Colour Meeting si podle jeho pořadatelů klade za cíl přispět k vzájemnému poznávání české společnosti a příslušníků jiných kultur, národností a etnik. V rámci letošního ročníku vystoupí Dubioza Kolektiv, Son Caliente, Longital, nebo Terne Čhave.
21.3.2007 Na řadě míst světa si dnes zájemci připomínají Mezinárodní den pro odstranění rasismu a ani Praha není výjimkou. Jednou z doprovodných akcí je i večerní Koncert proti rasismu v pražském Abatonu, na kterém vystoupí kapely Gipsy.cz, Terne Čhave, Maleedivy a Trombenik.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.