Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: TAKE THAT

16.2.2011 Pouhé dva dny po amerických Grammy byly včera večer vyhlášeny další sledované hudební ceny, britské Brit Awards. Cenu za nejlepší mezinárodní album uplynulého roku si stejně jako z Los Angeles i z Londýna odnesli kanadští Arcade Fire.
14.1.2011 Teprve na podzim vydal svoje debutové album a teď už dřímá čtyři nominace na nejsledovanější ostrovní hudební ceny, Brit Awards. Řeč je o dvaadvacetiletém londýnském rapperovi, který si říká Tinie Tempah.
7.1.2011 Ano vážení, časy se mění a s nimi i názory na hudební interprety. Vezměte si takové Take That. Jeden z (ne tak úplně právem) vysmívaných britských boybandů začátku 90. let se z rozjuchaných nagelovaných tajtrdlíků v novém miléniu změni...
30.12.2010 Zájem o americkou zpěvačku Lady Gaga evidentně neutichá, alespoň podle prodejních čísel. V loňském roce bylo její album The Fame (Monster) celosvětově druhým nejprodávanějším a v tom letošním se dokonce vyšplhalo na samotný vrchol.
27.10.2010 Ať chceme či nikoliv, sezóna udělování hudebních cen se začíná naplno rozjíždět. Dalším v řadě se stal sledovaný britský hudební časopis Q, který tituly rozdával v pondělí.
6.10.2010 Letošní návrat Robbieho Williamse do kapely Take That je právem považován za jeden z nejzásadnějších okamžiků posledního desetiletí. Nikdo to dlouhá léta nepovažoval za reálné, ale Robbie je zpět a kapela před časem dokončila...
16.7.2010 To, o čem se spekulovalo již několik měsíců a na co čekali milióny fanoušků Take That po celém světě, se konečně stalo skutečností. Robbie Williams ohlásil návrat do jeho domovské kapely!
16.7.2010 To, o čem se již dlouhou dobu spekulovalo, se stalo skutečností. Robbie Williams se po patnácti letech vrací do Take That, aby se svými staronovými kolegy nahrál album a doprovodil jeho vydání turné.
15.7.2010 Robbie Williams se opět ohlíží za svou kariérou, tentokrát však podrobněji než-li kdy dříve. Výběrové album mapuje jeho největší hity na ploše dvaceti let, dvou CD nosičů a přídavkem se dostane i na dvě nové skladby a Garyho Barlowa.
25.1.2009 Kdyby člověk neznal a uznale nepokyvoval nad comebackovým albem Beautiful World, byl by k další desce čtveřice Gary Barlow, Mark Owen, Jason Orange a Howard Donald patrně shovívavější....

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.