Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SWANS

21.7.2015 Čtrnáctý ročník Colours of Ostrava je úspěšně za námi. V první části fotogalerie se podívejte na průběh, atmosféru i interprety z prvních dvou festivalových dnů.
8.6.2015 Venku je léto, ve vzduchu voní prázdniny a za zavřenýma očima se promítají mapy blízkých i dalekých zemí. V osmém dílu Bedekru nemineme Daughna Gibsona, Lau, Lauru Marling, Mayen, Mumford and Sons, Sun Kil Moon a Swans.
5.2.2015 Už máte lístek na letošní Colours of Ostrava? S přibývajícími interesantními jmény byste o něm měli začít minimálně přemýšlet. Jak je zvykem, v Dolních Vítkovicích se protne pravověrná alternativa s kvalitním mainstreamem, hřmotné kytary se zasněnou elektronikou a africkými bubny.
12.5.2014 Legendární formace Michaela Giry Swans se po roce představí českému publiku. Svou novou, oceňovanou desku To Be Kind přivezou tentokrát do Prahy. Koncert proběhne 20. října v Lucerna Music Baru.
22.3.2014 Newyorská experimentálně-rocková legenda Swans, nesoucí již několik let nálepku nejhlasitější kapely na světě, se po dvou letech vrací s novým albem. Kolekci To Be Kind vydá 13. května. Stáhněte si z něj první skladbu.
17.3.2013 Labutě v rozletu. Legendy po šestadvaceti letech zpátky v Brně, tentokrát v plné zbroji, se zvláštní aparaturou a bez časového omezení. Okolo Giry a spol. se sice točí příběhy o nekončících koncertech, čtvrteční vystoupení nicméně trvalo tak akorát - něco málo přes dvě hodiny.
14.3.2013 Běhá vám mráz po zádech? Je vám nevolno? Jestli (zatím) ne, tahle píseň vám pochmurné dny jistě podtrhne. Skladba, na které Gira zpívá se svou vlastní dcerou, pochází z mrazivého alba My Father Will Guide Me Up A Rope To The Sky.
12.3.2013 Dnes už bezpochyby legendární uskupení točící se okolo Michaela Giry přiletí do Brna. Swans se tu ukážou po dlouhých šestadvaceti letech (v roce 1987 skupina tajně vystoupila také v Praze) a již tento čtvrtek zahrají v klubu Fléda.
20.12.2012 Po Praze a Ostravě, kde už od svého předloňského comebacku stačili zahrát, se amerických Swans brzy dočká i Brno. Legendární kapela v čele s Michaelem Girou v moravské metropoli vystoupí po téměř šestadvaceti letech, a to 14. března v klubu Fléda.
23.11.2012 Michael Gira se svou kapelou Swans má po čase opět namířeno do Česka. Na experimentálně-industriální post-punk a noise-rock tentokrát dojde v pražském Lucerna Music Baru, a to už v úterý 27. listopadu.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.