Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SUSHEELA RAMAN

25.5.2015 Nejdéle trvající přehlídka world music v Česku letos slaví plnoletost. Pořadatelé slibují doposud nejbohatší program. Na pódiích se objeví hvězdy jako Salif Keita, Lo Còr de la Plana, The Pyramids, Lula Pena a další.
26.10.2011 Kulturní vyžití pro návštěvníky pražské Akropole si toto pondělí opět vzal na svá bedra projekt Respect Plus. Večer 24. 10. totiž v tamních prostorech předvedla své umění britská zpěvačka s indickými předky, Susheela Raman.
5.9.2011 Podzimní klubová sezóna přichází a koncertní kalendáře se čím dál tím intenzivněji plní. Výjimkou není ani na world music zaměřený cyklus Respect Plus, který do konce letošního roku potvrzuje pětici koncertů.
7.8.2009 Kdo má rád world music a chce se ponořit do neobyčejných životních osudů slavných osobností z této hudební oblasti, neměl by minout novou knihu Když píseň tluče křídly do oken publicisty Jiřího Moravčíka, která vyšla u nakladatelství Galen.
5.10.2006 Projekt Rescpect Plus po sobotním koncertu brazilských Cabruera pokračuje zítra večer vystoupením zpěvačky Susheely Raman.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.