Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: STAFF BENDA BILILI

24.11.2012 Dříve nás Staff Benda Bilili žádali, abychom je nelitovali, teď mají také přání: nechte náš příběh už spát, soustřeďte se na hudbu. Je dobře, že jsme je u nás – na festivalech Respect a Colours of Ostrava – viděli na vlastní oči, zamáčkli slzu, spolkli soucit...
12.7.2012 V druhom dieli našich odporúčaní, ktoré by vám na ostravskom festivale nemali ujsť, prinášame Island, afrických vozíčkarov, ľahúčky letný jazz i jeho trúbkovú orientálnu verziu a dokonca aj izraelský indie pop.
29.2.2012 Kanadská pop-rocková zpěvačka a písničkářka Alanis Morissette je další potvrzenou hvězdou letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava, který bude probíhat od 12. do 15. července v ostravské Dolní oblasti Vítkovice.
31.5.2011 Festival Respect zanedlouho opět potěší milovníky ethnické hudby a world music. Převážně zahraničními hosty nabitá přehlídka legend i vycházejících objevů world music se uskuteční o příštím víkendu jako obvykle na pražském ostrově Štvanice.
3.5.2011 Asi ťažko by ste na Slovensku hľadali dôležitejší a všestrannejší festival, ako je trenčianska Bažant Pohoda. O tom, ako tím okolo Michala Kaščáka finišuje s prípravami sme sa rozprávali s Máriom Gešvantnerom, PR manažerom festivalu.
12.12.2010 S další zprávou se vracíme na Slovensko. Trenčínský festival Bažant Pohoda, který bude na tamním letišti probíhat od 7. do 9. července, pokračuje v postupném zveřejňování kapel a zároveň spouští prodej jízdenek na tradiční posilové vlaky a autobusy.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.