Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SPARKLEHORSE

26.5.2012 Na začiatku mája vyšiel ďalší radový album speváčky Norah Jones. Ten nesie meno Little Broken Hearts a opäť raz ponúka ďalšiu z tváry tejto tridsiatničky. Počtom predaných albumov sa radí medzi najúspešnejších interpretov nového tisícročia.
22.4.2012 Rádi songem dne oslavujeme návraty. Ten dnešní je symbolický pro hudební těleso, jehož návrat postřehlo pouze velmi malé obecenstvo. Před šesti lety vydala Sophie Michalitsianos pod pseudonymem Sol Seppy...
12.12.2011 Crazy Clown Time ztělesňuje důkaz o tom, že v hlavě pětašedesátiletého Američana Davida Lynche se ještě i v těchto letech rodí originální myšlenky, jež tentokrát nestojí o pozornost pouze filmového fanouška, ale také milovníka alternativní hudby.
17.2.2010 Keď sa povie hip-hop, málokto si hneď predstaví Sage Francisa. Jeho podrezané ústa a nekonečný flow plný dychberúcich myšlienok sú však presne to, o čo v hip hope ide

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.