Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: SONISPHERE FESTIVAL

13.5.2011 Historie se opakuje. Loni byl festival Sonisphere přesunut z původně ohlášeného místa v Mimoni do Milovic, letos se přesouvá pro změnu z Milovic do Prahy. Po nedávném zlevnění vstupenek jsou navíc se změnou místa uvolněny cenově ještě výhodnější lístky.
15.4.2011 Necelé dva měsíce dělí fanoušky rocku a metalu od druhého ročníku české mutace festivalu Sonisphere. Pořadatelé pomalu finišují se zahraničním line-upem, ale zároveň otevírají šanci méně známým kapelám představit se na druhé scéně.
4.3.2011 Další dvě jména z line-upu české mutace putovního mezinárodního festivalu Sonisphere jsou odtajněna. Kromě už oznámených Iron Maiden, Korn, Mastodon a Cavalera Conspiracy zahrají taky Misfits a In Flames.
8.2.2011 Heavy-metaloví veteráni Iron Maiden, nu-metalisté Korn, progressive-metaloví Mastodon a projekt Cavalera Conspiracy – to by měly být první čtyři kapely, které zahrají na druhém ročníku české verze putovního festivalu Sonisphere.
13.1.2011 O výsledcích hlasování v druhém ročníku European Festival Awards je rozhodnuto. Ceny byly předány včera večer v rámci festivalu Eurosonic v nizozemském Groningenu a tu v hlavní kategorii, Best Major Festival, obhájil polský Heineken Open’er.
30.8.2010 Putovní festival Sonisphere letos na několika zastávkách nabídl koncerty kapel Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax, tedy velké thrash-metalové čtyřky, která společně zahrála vůbec poprvé v historii. Unikátní událost byla pochopitelně zachycena na kamery.
27.4.2010 Vůbec první česká zastávka putovního festivalu Sonisphere mění místo svého konání. Namísto původně avizovaného letiště v Hradčanech u Mimoně se uskuteční na letišti ve středočeských Milovicích, kde se každoročně koná také festival Votvírák.
15.2.2010 „Velká trash-metalová čtyřka“ Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax a kapely Mastodon a Heaven & Hell už nejsou v programu české mutace Sonisphere osamoceny. Pořadatelé festivalu, který proběhne 19. června na letišti u Mimoně, totiž ohlásili další sérii účinkujích.
11.2.2010 Putovní rock-metalový festival Sonisphere v roce 2010 zahřmí také v České republice. Vše vypukne 19. června 2010 na letišti v Hradčanech u Mimoně. Návštěvníky zde čeká zatím nevídaná událost - velká thrash-metalová čtyřka.
17.12.2009 Na festivalu Sonisphere, který proběhne 19. června na letišti Hradčany u Mimoně, vystoupí rovněž kapela Megadeth. Návštěvníky tak čeká zatím nevídaná událost - velká thrash-metalová čtyřka během jednoho dne na jednom pódiu.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.