Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SÓLEY

12.8.2015 Po konci léta ještě nevoláme, ale podzimní klubová sezona už vyvěsila štítky, které značí, že pochmurno rozhodně nebude. MeetFactory vyhlásila několik koncertů, které jsme vzápětí avizovali, ať už se jednalo o křehkou Islanďanku Sóley, progresivní hip hipovou trojici Young Fathers či popového výstředníka Ariela Pinka.
11.5.2015 S každým Bedekrem jsme se dosud vydali do zemí, kde jsme předtím nebyli. A tradici dodržujeme i tentokrát. Náš hudební cestopis rozšíříme o Estonsko, k tomu přidáme hudbě zaslíbený Island, jednu pravidelnou tuzemskou zastávku a porci muziky z USA.
20.4.2015 Fanoušci islandského písničkářství mohou zaplesat. Do pražské MeetFactory totiž 25. září opět zavítá divoženka Sóley, na místo činu se vrátí po dvou letech od své české premiéry.
13.4.2015 Jako rusalka, která láká nezodpovědné mladíky do hlubin svého jezerního království, tak i Sóley z rozčeřené hladiny podmanivě pomrkává a jako návnadu přistrkuje novou skladbu Follow Me Down.
3.3.2015 Islandská divoženka Sóley je po mateřských povinnostech definitivně zpátky v hudebním víření. Po loňském klavírním EP Krómantík totiž oznamuje po čtyřleté odmlce své druhé studiové album s názvem Ask the Deep.
19.1.2015 Dobrý způsob, jak přežít zimu, je těšit se na jaro. A nejlepší způsob, jak přežít zimu, je těšit se na nové desky, které v následujících dnech, týdnech a měsících uzří světlo světa. Na co se v nastávající třetině roku 2015 nejvíce těšíme?
10.12.2014 Čím větší je zima, tím víc to chce severského půvabu. Předkládáme tedy podmanivý balanc mezi smutkem a veselím, Islanďanku Sóley. Nevím, jak vy, ale my se topíme. Srdce nám obrůstá lišejníkem islandským.
30.10.2014 Toužíte zažít atmosféru letošních Iceland Airwaves, ale již na vás nezbyly do posledního kusu rozebrané lístky nebo si nemůžete dovolit jen tak odletět na Island v průběhu listopadu? Rádio KEXP vašemu truchlení částečně uleví.
7.9.2014 Fenomén live sessions neutuchá. Pytel se skutečně roztrhl, z děravé juty nepřestávají vypadávat interesantní projekty, a my vám tak můžeme přinést druhý díl článku, který se představování takových atypických hudebních dýchánků věnuje.
28.5.2013 Téměř po roce od zrušení plánované tuzemské premiéry islandské zpěvačky Sóley přijela tato charismatická umělkyně do pražského klubu MeetFactory onu ztrátu vynahradit. První diváci, kteří byli ve středu večer vpuštěni do sálu, popadli bílé krychličky na sezení a jali se jimi obklopit pódium...

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.