Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SOAP&SKIN

23.9.2012 Po jarní premiéře v Praze se mladá experimentální klavíristka a písničkářka Anja Franziska Plaschg alias Soap&Skin představila také brněnskému publiku na Flédě.
14.9.2012 Rakouská experimentální písničkářka Anja Franziska Plasch alias Soap&Skin, která si letos odbyla svou tuzemskou premiéru v rámci Stimul festivalu v Divadle Archa, se 20. září vrátí do České republiky...
6.3.2012 Dnes večer bude mít nepochybně nejeden příznivec nezávislé hudbe velké dilema. Pořadatelé si totiž připravili hned dvě lákadla - belgické rockery dEUS a rakouskou klavírní písničkářku Soap&Skin. Pro ty z vás, kteří ještě stále nevědí, jak s večerem naložit, tu máme ukázku druhé jmenované.
19.1.2012 U našich jižních a západních sousedů patří koncerty projektu Soap&Skin jedenadvacetileté vídeňské písničkářky Anji Plaschg k vyhledávaným a pravidelně vyprodávaným atrakcím. Česko se jeho premiéry dočká 6. března.
19.1.2012 Stimul festival, který pravidelně do Česka přiváží současnou experimentální hudbu různých žánrů, představí v březnu intimnější polohu svého letošního programu. V české premiéře vystoupí stoupající evropská hvězda Soap & Skin...
12.12.2011 ‎Rakouská skladatelka temných klavírních melodií a zpěvačka jemného hlasového projevu Anja Franziska Plaschg alias Soap&Skin vydá téměř po třech letech po svém debutovém albu nový materiál.
3.10.2011 Waves Vienna je nový mestský festival vo Viedni. Jeho prvý ročník priniesol do viedenských klubov a koncertných priestorov hudbu z celého sveta, so špeciálnym dôrazom na hudobníkov z Východnej Európy.
17.3.2010 Aj keď sú to rovnaké akordy, ako používajú všetci, je zvuk Taxi Taxi! nielen rozpoznateľný, ale najmä návykovo počúvateľný. Hlasmi totiž slečny Berhanové dokážu vytvoriť melódie, ktoré sa podvedome vnárajú do pamäti aj po málo posluchoch.
11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.