Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SNOW PATROL

22.7.2012 Z festivalovej mapy Európy lákal skoro najviac, trojica The Cure, Radiohead a Stone Roses hovorila za všetko. No nie všetko však bolo na lisabonskom festivale Optimus Alive tak ideálne, ako jeho program.
16.7.2012 Zpěvák a leader severoirské kapely Snow Patrol Gary Lightbody se stal držitelem čestného doktorátu (Doctor of Letters) na University of Ulster v Derry. Lightbody získal tento prestižní titul za přínos hudebnímu průmyslu a pomoc v úspěšné kampani Derry...
1.3.2012 Dva festivaly s prívlastkom Optimus v názve sa uskutočnia toto leto v Portugalsku. Už začiatkom júna sa v Porte udeje sesterská verzia barcelonskeho festivalu Primavera Sound, o mesiac neskôr do Lisabonu láka festival Optimus Alive.
7.11.2011 Ceremoniál předávání evrpských cen televizní stanice MTV Europe se odehrál včera v irském Belfastu. Slavnostní večer zahájili Coldplay, dále vystoupili například Jessie J, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Snow Patrol nebo David Guetta.
26.7.2011 Severoirská indie-rocková kapela Snow Patrol plánuje na podzim letošního roku vydání nového, v pořadí již šesté studiového alba. Album podle dostupných informací ponese název Fallen Empires, avšak přesné datum vydání zatím ještě není známo.
28.6.2010 Tak se zdá, že se "superkapelami" se v posledních měsících roztrhl pytel. Tired Pony, tak se jmenuje další z nich, jejíž sestava se personálně točí okolo kapel Snow Patrol a R.E.M.
8.12.2009 Kdo si počká, ten dočká. Velká míra trpělivosti zdobí i tenhle kvintet ze skotského Dundee (i když s původem některých jeho členů je to trošku složitější a dají se u nich vystopovat irské kořeny), neboť prorazil až svým třetím...
11.11.2009 Formace Snow Patrol rekapituluje své patnáctileté hudební tažení a vydává dvoudiskovou kompilaci Up To Now. Většinu z celkových třiceti tracků zabírají písně, které se objevily na některém z pěti doposud vydaných alb kapely. Ty doplňuje několik dalších, leckdy i celkem raritních kousků.
16.7.2009 Počtem účinkujících, návštěvníků i délkou svého trvání je maďarský festival Sziget největším středoevropským festivalem. Jeho letošní ročník se nezadržitelně blíží a programová soupiska se proto dočkala finální podoby.
21.6.2009 Ve městě je řeka, na ní ostrov a na něm festival se vstupem zdarma, připomíná vám to něco? V české metropoli proběhl o právě končícím víkendu United Islands of Prague a v rakouské se bude obdobná akce odehrávat o tom příštím, ovšem v o něco větším měřítku.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.