Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SHARON VAN ETTEN

22.5.2015 Sharon Van Etten si vloni se svou povedenou deskou Are We There obmotala nejednoho posluchače a kritika. Aby obmotávání nebylo málo, vydá po roční přestávce nové EP. Bude se jmenovat I Don't Want To Let You Down a vyjde 9. června.
15.2.2015 Se začátkem února jsme završili ohlédnutí za těmi nejlepšími klipy jak za hranicemi, tak u nás. Brooklynská písničkářka Sharon Van Eeten přitom zapadla, a to je škoda.
14.7.2014 Americká písničkářka Sharon Van Etten má nový videoklip ke skladbě Our Love z její aktuální desky Are We There?, která vyšla v květnu tohoto roku. Píseň se točí kolem zamilovanosti (jak už je u této zpěvačky zvykem), zoufalství i kapky naděje, to vše završené realistickým prozřením.
15.5.2014 Znáte Sharon Van Etten? Ne? Seznamte se. A rovnou si poslechněte její nový flák, Your Love Is Killing Me. Objeví se na nové desce, která vyjde už koncem května. Její pátá v pořadí - Are We There.
7.3.2014 Sharon Van Etten je brooklynská písničkářka, o které se moc nemluví, byť je majitelkou pravděpodobně nejzajímavějšího hlasu mezi současnými singer-songwriterkami. Nyní se vrací s druhou deskou.
8.5.2012 Najnovší album Sharon Van Etten krásne dokumentuje hudobný i ľudský vývin speváčky. Notoricky nesmelá hudobníčka nahrávku od nahrávky rozkvitá a čoraz pevnejšie stojí za mikrofónom.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
19.10.2010 Všetci to poznáme. Nekonečné monológy o tom, aký bol, mal byť, mohol byť. A že či to všetko stálo za to. Rozchody nebývajú pre nezainteresovaných napútavejšou témou rozhovoru. Avšak pre hudbu je nešťastná láska jednou z nevyčerpateľných inšpirácii.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.