Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SELFBRUSH

17.6.2012 Druhý ročník východoslovenského festivalu PoKe sa odohral v čarovných priestoroch starej tehelne v Drienovskej Novej Vsi. Na PoKe zavítal aj Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen, Astronautalis alebo islandské kapely Agent Fresco a Bloodgroup.
22.5.2012 Na festival POKE, ktorý je projektom spolupráce košických a prešovských klubov, promotérov a kultúrnych centier, tak príde i basgitarista Joy Division Peter Hook so svojim projektom The Light, experimentátori Xiu Xiu Larsen...
10.1.2011 O tom, že Southpaw na březen ohlásili svůj poslední koncert, jsme psali minulý týden. Frontman Gregory Finn se ale věnuje také jiným projektům, z nich momentálně ve středu zájmu stojí hlavně Republic of Two. Album Raising the Flag bude pokřtěno tuto středu.
2.2.2010 Dve islandské speváčky a jeden český pesničkár. Tak vyzeralo ďalšie podujatie EuroConnections v pražskom Paláci Akropolis. Zahrala Emilíana Torrini, Lovísa alias Lay Low a Václav Havelka - Selfbrush.
6.12.2009 Tentokrát se s naší fotogalerií vrátíme o necelé dva měsíce zpět. V ostravském klubu Templ vystoupil v polovině října písničkář selFbrush a my vám teď přinášíme několik fotek z jeho koncertu. Předskokanem byl Stefan Osciatka.
19.2.2009 Tata Bojs, kteří naposledy živě hráli na podzim po vydání akustického alba smetana, se vrací na pódium vybaveni oprášeným repertoárem. Stane se tak v pražském Paláci Akropolis.
3.12.2008 Kapela Please the Trees, jedna z nejnadanějších formací tuzemské indie scény, připravuje v produkci Davida Boultera z Tindersticks (kteří mimochodem hrají dnes večer v Arše) své druhé album, které vyjde v příštím roce. Některé z nových skladeb premiérově zazní 11. prosince na koncertu v pražské Akropoli.
10.4.2008 Jak jsme již informovali, v pondělí večer v pražském klubu Rock Café vystoupí americká folk-punková kapela Firewater, která sem přijede představit svoje nové album The Golden Hour. Předskokanem bude domácí písničkář Václav Havelka se svým projektem Selfbrush.
13.11.2007 Pražský klub Rock Café se tuto sobotu stane dějištěm čtvrtého ročníku charitativního festivalu Pozdní sběr, který si klade za cíl finančně podpořit Dětské krizové centrum, zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí.
16.7.2007 Polokulatý patnáctý ročník má před sebou festival Beseda u bigbítu. Uskuteční se 3. a 4. srpna v Topolovém hájku v Tasově u Veselí nad Moravou a v roli hlavních hvězd na něm vystoupí třeba finská kapela Waltari.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.