Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SCOUTING FOR GIRLS

20.7.2010 Skauting pre dievčatá - to je vskutku netradičný názov, evokujúci, že pôjde pravdepodobne o recesistickú skupinu, no pravda je niekde inde.
15.6.2009 Go west, řekli jsme si v redakci a uskutečnili miniaturní mutaci akce kulový blesk – dvojí přesun směrem na západ. Zatímco slovenská výprava vyrazila na český Planet festival, česká výprava se zabydlela v Německu na festivalu Rock im Park.
21.1.2009 Skupina Coldplay a zpěvačka Duffy se mohou těšit ze čtyř nominací na letošní Brit Awards. Se třemi je následují vítězové loňské Mercury Prize Elbow, indie-popaři Scouting For Girls a zpěvačka Adele.
1.1.2009 Přelom letopočtu přináší také ohlédnutí za prodejností alb. Dvěmi nejsledovanějšími teritorii v hudebním světě jsou britské ostrovy a severní Amerika a právě na ta si teď posvítíme.
19.12.2008 Dvojice největších německých festivalů dnes oznámila první potvrzené kapely pro nadcházející ročník. Rock am Ring na závodním okruhu Nürburgring a Rock im Park u Norinberku se budou konat od 5. do 7. června.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.