Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: REPUBLIC OF TWO

23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
22.4.2011 Hned dvě majálesové oslavy čekají v nejbližších dnech Ostravu. Hned ve středu 27. dubna nabídne zajímavý koncertní program Majáles Ostravské univerzity a přesně o týden později na něj naváže ještě Majáles Vysoké školy báňské.
7.4.2011 Na deset zahraničních a přibližně stejný počet domácích kapel z programu chystaného osmého ročníku United Islands of Prague je odtajněno. Festival bude zahájen obligátní klubovou nocí a vyvrcholí na Střeleckém ostrově a v jeho okolí.
23.2.2011 Skladba roku, to je jediná kategorie Andělů za loňský rok, ve které byla kapela Nightwork nominována a nezískala cenu. Z pražské Incheba Areny si odnesla ocenění pro nejlepší skupinu, nejlepší album a nejlepší videoklip.
10.1.2011 O tom, že Southpaw na březen ohlásili svůj poslední koncert, jsme psali minulý týden. Frontman Gregory Finn se ale věnuje také jiným projektům, z nich momentálně ve středu zájmu stojí hlavně Republic of Two. Album Raising the Flag bude pokřtěno tuto středu.
7.1.2011 Pražská kapela Southpaw, jedna z nejvýraznějších zástupkyň domácí klubové scény „nultých“ let, se po jedenácti letech rozhodla definitivně ukončit svou činnost. S fanoušky se rozloučí 11. března v pražském Paláci Akropolis.
24.10.2010 Po vyprodaném koncertě na Nové scéně uspokojil jeden z nejvýraznějších a nejdůležitějších projektů tuzemské alternativní scény (čti The Ecstasy of Saint Theresa) další trpělivé fanoušky, kteří si na živé vystoupení museli počkat dlouhé čtyři roky.
11.10.2010 Republic of two přicházející s debutovým albem „Raising the flag“ je nová indie folková formace, kterou založili dva skladatelé, písničkáři a producenti Mikoláš Růžička a Jiří Burian, rovněž skladatelé a producenti posledních dvou alb Jana Buriana.

21-28 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.