Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PORTICO QUARTET

13.4.2015 Současné venkovní počasí stále více svádí k toulavým botám. Neposedné sedmimílovky jsme nasadili i u nás v redakci a se čtvrtým dílem našeho Bedekru se vydali do žánrových i geografických zákoutí, kolem nichž jsme dosud kroužili jen prstem.
5.4.2015 Před týdnem vyšlo britskému triu Portico (ano, podobnost s Portico Quartet tušíte správně) album Living Fields. Tato dubstepová nahrávka je docela velkolepým projektem, hudebníci si ke spolupráci na něm přizvali také Jamieho Woona či Jona McCleeryho.
6.2.2015 Pamatujete na Portico Quartet, opěvovanou jazzovou modernu z Británie? Ty časy jsou již minulostí. Portico se pod hlavičkou Ninja Tune vrhli zcela jiným směrem a již 23. března vyjde jejich „debut“ Living Fields.
30.11.2014 Proměna v přímém přenosu, z níž by i Řehoř Samsa znejistěl a Franz Kafka zaplesal. Přesně té byl olomoucký Jazz Tibet během koncertu britských Portico svědkem.
23.11.2014 Dny otevřených dveří moderních britských jazzových forem v olomouckém Jazz Tibet Clubu pokračují. Po nedávné návštěvě Neil Cowley Tria zavítají 28. listopadu na Hanou londýnští Portico.
19.7.2012 Druhá část fotoreportáže z Colours of Ostrava přináší záznam z koncertů Alanis Morrissette, Zaz, Animal Collective, Fink, Parov Stelar Band, Portico Quartet. Českou scénu zastupují Bratři Orffové a Dva.
12.7.2012 V druhom dieli našich odporúčaní, ktoré by vám na ostravskom festivale nemali ujsť, prinášame Island, afrických vozíčkarov, ľahúčky letný jazz i jeho trúbkovú orientálnu verziu a dokonca aj izraelský indie pop.
18.4.2012 Jak bylo oznámeno už před časem, s britskou post-jazzovou skupinou Portico Quartet se budete moci setkat v červenci na festivalech Colours of Ostrava nebo Bažant Pohoda. Ještě předtím si ale na své přijdou ti, kteří upřednostňují klubová vystoupení.
18.4.2012 Dvacátého dubna v Paláci Akropolis uvede festival Mladí Ladí Jazz jednu z nejzajímavějších hudebních performancí tohoto jara, exkluzivní koncert hvězdné kapely PORTICO QUARTET.
23.2.2012 Trenčianský festival Bažant Pohoda opäť odtajnil časť svojho tohtoročného programu, keď zverejnil ďalšie mená interpretov. Azda najväčšiu pozornosť púta kultové hip hopové zoskupenie Public Enemy.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.