Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PHARRELL WILLIAMS

27.9.2016 adidas Originals = PHARRELL WILLIAMS Hu Collection vychází již tento čtvrtek, save the date!
23.7.2015 Nic není proměnlivějšího, než svoboda jedince. Jednoduše „happy“ Pharrell Williams zvážněl a v nové písni Freedom a vizuálně velkolepém klipu pobízí k jejímu upevnění, když se v obrazech se ptá, co tento mnohovýznamový pojem vlastně znamená.
8.12.2014 Již 57. ročník před sebou mají hudební ceny Grammy a jak bývá zvykem, o vítězství se nominovaní budou ucházet v úctyhodných 83 kategoriích. Kdo má největší šance na úspěch, a přidá se tak k jménům již ověnčeným?
2.12.2014 Karl Lagerfeld se chopil režie a tří dalších hvězd svých oborů a spolu stvořili krátký film. Snímek, jenž se stane součástí jedenáctého Métiers d'Art Collection, je zastoupen jmény Pharrella Williamse, topmodelky Cary Delevingne a světoznámé herečky Géraldine Chaplin.
8.10.2014 Jestliže jste zmeškali premiéru Pharrella Williamse v Praze, zpestřete si alespoň nastávající pochmurné počasí tancem. Ten provází i Williamse a jeho levitující tanečnice na úbočí s tajemnými sochami. Kdo by se divil, že jde o Daft Punk, když tak dlouho živě nevystoupili!
18.9.2014 Sólové turné Pharrella Williamse dorazilo také do Prahy a k hvězdě světového formátu se samozřejmě nehodilo nic menšího, než O2 arena. Ne že by ji zpěvák nenaplnil, ale už od pohledu bylo pódium, které sdílel se dvěma předskokany, trochu malé.
10.9.2014 Velká událost aktuálního popu se chystá na Prahu už za sedm dní. Pharrel Williams je člověk, který si jedinou písničkou podmanil doslova celý svět, jako by nestačilo, že hit Get Lucky, kterému propůjčil svůj hlas, zněl loni odevšad a o Daft Punk se zase začalo mluvit.
20.5.2014 Popová hvězda Pharrell Williams se v životním (hudebním) rozkvětu představí v Praze. Jeden z nejhranějších interpretů současnosti, autor chytlavého letního hitu Happy, zamíří 17. září do libeňské O2 Arény.
7.4.2014 Pharrell Williams se loni vyšvihl dvojicí strhujících hitů – Get Lucky s Daft Punk a sólovou Happy, která zamířila na jeho druhé řadové album. Girl vyšlo před pár dny a symbolicky se křtilo také v Praze, pilotní singl, respektive jeho videoklip, obdržel druhou tvář s Brněnskými v hlavní roli.
27.1.2014 V neděli 26. ledna proběhlo každoroční předávání cen americké hudební akademie Grammy v Los Angeles. A jak dopadl jejich 56. ročník?

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.