Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: PEŤO TÁZOK & KARAOKE TUNDRA

10.12.2011 Desať rokov, desať skladieb, desať interpretov. Kompilačný album Ten Deadred pokrstí budúci týždeň, podľa vlastných slov, na slovenskej scéne najdlhšie pôsobiace D.I.Y. vydavateľstvo Deadred.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
26.1.2010 Fléda je malý poklad uprostred Brna a séria koncertov Itch My HaHaHa je jej perla. Impozantný line up sľuboval veľa, Clark, slovenskí Peťo Tázok a Karaoke Tundra, a poľský NaPszykłat sľubované splnili.
19.1.2010 První letošní vydání populární party Itch My Hahaha brněnského klubu Fléda se ponese ve velkém stylu. Proběhne tuto sobotu a jejím hlavním hostem bude britský producent Clark.
15.1.2010 Rapper, producet a multiinstrumentalista Lustlife z Filadelfie zahájí ve čtvrtek 21. ledna v pražském Klubu 007 Strahov sérii vystoupení po České republice. Po Praze se v následujících dnech představí ještě v Kopřivnici, Olomouci a Brně, poté naváže ještě koncertem ve slovenském Trenčíně.
1.1.2010 Raper a predovšetkým poet Marian Benkovič a.k.a Bene je pravdepodobne najhyperaktívnejším slovenským interpretom, minimálne čo sa týka vydaných releasov. O to sympatickejšie je, že absolútna väčšina z nich sa dá stiahnuť zdarma.
20.11.2009 Koncert pre všímavých premenil bratislavské PKO na malú Pohodu. Na oslavách dvadsiateho výročia pádu komunizmu v Československu zahrali Bez ladu a skladu, Plastic People of the Universe, Xindl X, Ještě jsme se nedohodli, Živé kvety, Longital a ďalší.
5.11.2009 Po vlaňajšej premiére organizuje Agentúra Pohoda a Aliancia Fair Play pokračovanie Koncertu pre všímavých, ktoré sa uskutoční na dvadsiate výročie Nežnej revolúcie v bratislavskom PKO. Zahrajú aj Bez ladu a skladu či The Plastic People of the Universe.
12.6.2009 V týchto Videotipoch vám prinášame tak už osvedčených intrepretov, akými sú Regina Spector či Dinosaur Jr. ,ale aj intrepretov, ktorí o svoje miesto na hudobnej scéne ešte len bojujú a hudobní kritici do nich vkladajú veľké nádeje.
6.6.2009 Český projekt WWW a slovenští Peťo Tázok & Karaoke Tundra pokřtili na společném dvojkoncertu v pražském klubu Roxy svá nová alba. Zde se můžete podívat na fotogalerii z večera.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.