Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OSTŘE SLEDOVANÉ SONGY

16.9.2013 Američanka Maïa Vidal, která teď ovšem žije v Barceloně, se představila i na letošní Pohodě. Singl Follow Me pochází z její debutové desky God is My Bike.
9.9.2013 Kanadské duo Amber Webber a Joshua Wells přijede koncertovat do Prahy, z jejich třech studiových alb vybíráme to první pojmenované jako kapela samotná – Lightning Dust a představujeme skladbu Highway. Poslouchejte a těšte se na 16. října!
2.9.2013 Udělejte si dneska čas na sedm minut koncentrovaného srdceryvného bolu. Nechte se dojmout zpovědí ztrápeného ušatého stvoření. Protože hranice mezi láskou a smrtí je tenká, protože je všude, protože je to věčné, nevyčerpatelné téma.
26.8.2013 Floex uzavírá etapu okolo Zorya, jeho druhé desky, a my tleskáme do rytmu. Léto se blíží ke konci a u nás bylo maximálně úrodné. „Písnička Gone a vlastně celé EP je o různých polohách loučení, odcházení.“
19.8.2013 Američtí metaloví experimentátoři iwrestledabearonce, kterým jsme se nedávno věnovali v rubrice Seznamte se, vydali 6. srpna novou desku Late For Nothing. Společně s ní zveřejnili i nejnovější videoklip k singlu Boat Paddle, ke kterému kapela přistoupila s humorem sobě vlastním.
12.8.2013 Rok se neslo okolo Fiordmoss usadivších se v Berlině ticho a teď, v ustupujících vedrech, udeří trojice, vyslanci brněnské FaVU, singlem Siberia. Formace zve do snového světa za doprovodu etnických zaříkadel a dává tušit, že se opět, lehce, tvář mění.
5.8.2013 Trevor Powers neboli Youth Lagoon se představil se svou kapelou na letošní Pohodě a Mute, skladba, kterou si dnes hrajeme, je ukázka z jeho poslední desky Wondrous Bughouse. Psychedelie letí a zdá se, že většina kapel, které s ní pracují, ji umí pojmout po svém.
29.7.2013 Dnešní hudební tip vážeme k reportáži z anglického Lewes Stopover festivalu, kde krom jiných vystupoval také Johnny Flynn & The Sussex Wit. Tento mladý písničkář má na kontě už tři vydané desky a je velmi úzce spřízněn s londýnskou folkovou scénou.
22.7.2013 Lidová Katarzia, snová Odeur, rozervanci Strangers. Tak nějak by šel v rychlé zkratce ohlásit náš prozatímní playlist tipů sypaných z rychlíku. Strangers dostávají svému jménu, vycházejí ze stejné (červené) stáje jako Kittchen.
15.7.2013 Dnes vám představujeme jednu z nejtalentovanějších kapel, která se předvedla na letošní Pohodě. Beware of Darkness jsou z Kalifornie a na letišti v Trenčíně jste je mohli vidět díky jejich evropskému turné, na kterém doprovázejí Smashing Pumpkins.

91-100 (108) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.