Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OSTŘE SLEDOVANÉ SONGY

28.7.2014 Jaký je to pocit, když se někdo zatne pod kůži a pak už jen trhá, aniž by dále cokoliv? Tak sledujeme cestu, po níž se vydává šestadvacetiletá Britka (jamajských i španělských kořenů), která by se dala označit za největší objev serveru YouTube.
21.7.2014 Po dvou letech přicházejí s novým singlem a klipem britští chameleoni Alt-J. Ve skladbě Hunger of The Pine mísí minimalistické ozvěny, scénické zvukové plochy, výkřik „ I am a female rebel“ od Miley Cyrus a francouzsky zpívaný závěrečný chorál.
14.7.2014 Money For Rope je čtveřice, která střídá bubeníky jako na běžícím páse, ale údajně už našla toho pravého a každé jejich živé vystoupení má docela jinou atmosféru. Jak to dělají?
7.7.2014 Není nad dobrý název. A čím podivnější, tím lepší. Takže Neřvi mi do ucha si za název připisují bod. Další bod pak mají za to, že po svém rozvíjí poetiku, kterou započali Midi Lidi a Kazety.
30.6.2014 Kdo má rád třeba Jamese Blakea, měl by zbystřit a hlavně se nebát věnovat trochu poslechu kapele Phoria, která proměňuje přežité pojetí post rocku. V půlce června jí vyšlo nové EP Display, kde najdete 4 skladby, my si však dnes pouštíme jejich dosud nejznámější singl Red,
23.6.2014 Zpěvačka s obrovským hlasem, která patří mezi nové objevy ostrovní scény, zazářila během uplynulého víkendu také na našich místních „ostrovech“, konkrétně festivalu United Islands of Prague. Patřila jí hodina na hlavní stagi v Kinského zahradě pod Petřínem.
16.6.2014 Mladá tokijská umělkyně vystupující pod jménem Sapphire Slows si ze svých snů a meditací vyhnětla loni na podzim Allegoria – debutovou desku o deseti snímcích, v nichž přechází z ambientního kolébání do opojných tanců.
9.6.2014 Britská čtveřice Childhood, která míchá psychedelii s ozvěnami surf rocku, začíná být čím dále více vidět. Naživo ji dokonce uslyšíme i u nás, a to už zanedlouho na blížícím se festivalu United Islands Of Prague.
2.6.2014 Austrálie má co nabídnout. Jedna docela čerstvá kapela od protinožců Trouble With Templeton vydává už 12. května své debutové album Rookie. V singlu Soldiers tato pětice sází na vlnivou melodiku, kdy láká posluchače na popový refrén, aby ho pak utopila ve strojově opakované frázi na závěr skladby, zatímco rozvíjí další zvukové plochy a „šílenství“ do ztracena.
26.5.2014 Kdybychom vytrhli kus jednoho jejich textu, dalo by se říci, že Schwarzprior jsou „děti se vkusem pro zvláštní krásu“. Pravda, k dětem mají daleko, záliba ve zvláštní kráse, kráse, která je značně dekadentní, z nich však číší.

51-60 (108) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.