Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OSTŘE SLEDOVANÉ SONGY

13.4.2015 Jako rusalka, která láká nezodpovědné mladíky do hlubin svého jezerního království, tak i Sóley z rozčeřené hladiny podmanivě pomrkává a jako návnadu přistrkuje novou skladbu Follow Me Down.
6.4.2015 Věrní už si zvykli - na alba Sufjana Stevense, na hranicích alternativní scény balancujícího snílka a rebela, se čeká. Stálo to čekání za to, mnozí už dnes zřetelně vidí jedno z alb roku.
30.3.2015 Osmibit, screamo, temná elektronika i kytara, zlost a zoufalost Gagarin neopouští. Tváří v tvář skepsi, zahnáni do existenciálního kouta, si nechávají mezi prsty propadat zbytky nadějí a po zjištění, že ani destruktoterapie nepomáhá, přijímají úděl.
23.3.2015 Jižní Amerika neprodukuje jen rozverné latinské rytmy. Na vlnách temné krautrockové samby se totiž veze chilská trojka Föllakzoid. Kdyby uměla temná hmota hrát, zněla by nějak takhle.
16.3.2015 Pobaltský hudební export není zrovna intenzivní, Kurak však mají předpoklady k tomu, aby Vilnius vyměnili za cestování po Evropě. Pohybují se totiž v čím dál oblíbenějších vodách moderního jazzu a mísí jazz s downtempovou elektronikou.
9.3.2015 Pražské duo Mulholland Blue míří k intenzivnímu blues rocku a atmosféře zakouřené devadesátkové garáže. I přesto, že dosud vydali jen tři demo písně, lze soudit, že v klubech by se nemuseli koukat do prořídlých řad. Jejich hymničnost totiž strhává na první poslech.
2.3.2015 Třaskavě nestálé je počínání Death Grips, jehož výsledky jsou nejinak neurvalé a nejednoznačné. Co byste čekali, když skupina ohlásí konec?
23.2.2015 Letošní druhotina amerického písničkáře Joshe Tillmana (Father John Misty) získává jen ty nejlepší ohlasy. Množí se názory, že I Love You, Honeybear je tím, čím byla pro loňský rok nahrávka Benji od Marka Kozeleka.
16.2.2015 Hudební symbolistní avantgarda z nitra ryzí české přírody, extrahování nitek příběhů z opuštěných stop, myslivost nové generace, k níž není zapotřebí ani luk, ani kamizolu, ale jen nekonečně obrazotvornou mysl.
9.2.2015 U básní jsme loni skončili a u básní zase začneme. Sítě zaujmou už jen poetickým pojmenováním v neúprosném digitálním světě, jemuž nabízí předivo dřevité, atmosferické a povznášející, nejednoznačně expresivní.

21-30 (108) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.