Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: OSTŘE SLEDOVANÉ SONGY

15.12.2014 Nastává doba bilancování. Období věčných dohadů a (nejen) redaktorských rozepří. Věc, bez níž se žádný hudební web neobejde. I my se pouštíme do gilotinové spirály vyhodnocování. Jaké Ostře sledované songy v roce 2014 nejvíce táhly?
8.12.2014 Literatura a hudba jdou k sobě. Tuší to i Petr Mezihorák, mladá debutující básnická krev, která zhudebnila několik svých básní do neučesané garážové podoby. Drsný Dotek popraskaného betonu je první popelavou vlaštovkou.
1.12.2014 Slowmotiondancer si během olomouckého festivalu PAF odbude svou premiéru. Bluntova křehká velkolepost snad na chvíli schovala v přítmí nový projekt Dominika Gajarského, audiovizuálního umělce a studenta pražské AVU, jinak spolupracujícího s Romanem Štětinou.
24.11.2014 Father John Misty se vrací s druhou deskou. První singl nese název Bored in the USA, což je nejspíš parafráze na Springsteenovo Born in the USA. A jedná se o naprostý opak singlu Hollywood Forever Cemetery Sings z minulé desky.
17.11.2014 Už v našich podzimních tipech jsem zmínil, že Harvey je pro mě skladba roku. Slyšel jsem ji minimálně stokrát a to jsem Alexe G objevil teprve před pár měsíci. A ani po takové náloži mě stále neomrzela, to mluví za vše, ne?
10.11.2014 Křehce a nečekaně převratnou faunou provází Arca, producentské zátiší Alejandra Ghersiho, pravděpodobně čtyřiadvacetiletého Brita s venezuelskými kořeny, obklopeného superlativy a tajemstvím.
3.11.2014 Trocha čerstvé krve z Kanady může příjemně překvapit. Slow Down Molasses k nám přijedou tento týden hrát živě v rámci showcase festivalu Nouvelle Prague a jak název napovídá, zavelí: „zpomalme“ a provedou nás atmosférickými hudebními plochami jakoby vykreslujícími širokou krajinu, odkud pocházejí.
27.10.2014 Strangers in the City jsem měl štěstí poznat před dvěma lety, když se předělávaly hity z druhého alba projektu kuchaře, který si říká Kittchen. Nyní se vrací s debutovou nahrávkou South.
20.10.2014 Introvertní diskotéka pro milovníky severských krajů, spojnice mezi islandskou komorní symfonií a elektronikou z Faerských ostrovů. To je projekt Kiasmos, nejnovější potěšení skladatele Ólafura Arnaldse a synth-popového producenta Januse Rasmussena.
13.10.2014 Jazz má na britských ostrovech pré. Mladí s úctou k jazzovým tradicím hledají nové způsoby jeho exprese; někteří se pouští do abstraktních elektronických vizí, někteří se drží minimalistických zvyklostí, jiní se snaží o fúzi obého. Třeba jako GoGo Penguin.

31-40 (108) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.