Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ONEREPUBLIC

4.11.2014 OneRepublic se na základě úspěšného a vyprodaného turné, které zahrnovalo i vyprodaný pražský koncert, vracejí do České republiky v rámci série několika exklusivních vystopupení. Představí se 14. listopadu v prostorách O2 areny.
18.2.2014 Americká pop rocková skupina OneRepublic se po třech letech vrátila do Prahy a měla opět vyprodáno. Tentokrát ovšem nešlo o klubový koncert, OneRepublic vystoupili pro velký zájem fanoušků v Incheba Areně.
5.12.2013 O koncert OneRepublic je velký zájem. Pořadatelé ho přesunuli z původního umístění ve Velkém sále Lucerny do Incheba Areny na holešovickém výstavišti. Termín koncertu zůstává stejný, skupina v Praze vystoupí 16. února.
20.6.2013 Pop rocková skupina OneRepublic v čele se zpěvákem Ryanem Tedderem se chystá představit svou aktuální nahrávku Native také českým fanouškům. Ještě si na ně však pár měsíců počkáme, ve Velké Lucerně v Praze totiž vystoupí až příští rok, 16. února.
2.7.2010 Kapela OneRepublic vydala počátkem tohoto roku výborné album “Waking Up“, jehož pilotní singl “All The Right Moves“ již několik měsíců velmi statečně brázdí českých éterem. Na startu je však již singlová novinka...
12.3.2010 Ryan Tedder, vůdčí postava amerických OneRepublic, je bezesporu čilý a šikovný mládenec. Krom své kapely zásobuje hity akty jako Kelly Clarkson, Pussycat Dolls, Backstreet Boys, ba i Chris Cornell nepohrdl jeho výrobkem...
18.6.2008 Necelý týden zbývá do dvojice koncertů, které v našich končinách odehraje americký rocker Lenny Kravitz. V roli předskokanů se jak na jeho pražském vystoupení 23. června v O2 Areně, tak i na bratislavském 24. června na stadionu Artmedia, představí loňští debutanti OneRepublic.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.