Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: NOVA ROCK

15.11.2012 Dva najväčšie rakúske festivaly tento týžden zverejňovali nové mená do svojich budúcoročných programov. Po Rammstein tak na Nova Rock mieria aj Kiss či fínski Him, prvým a jediným menom Frequency sú nemeckí punkeri Die Toten Hosen.
21.9.2012 Ještě se mnozí nestačili oklepat z letošní festivalové sezóny a už jsou tady zprávy o té další. Tak například německá kapela Rammstein dnes pro rok 2013 ohlásila turné po velkých evropských festivalech.
25.11.2011 Naši jižní a západní sousedé přinášejí dobré zprávy pro metalové fanoušky. Týkají se kapely Metallica, která byla dnes potvrzena jako headliner rakouského festivalu Nova Rock a německých dvojčat Rock am Ring a Rock im Park.
3.3.2011 S dalšími potvrzenými kapelami se v tomto týdnu předvedly i dva největší rakouské festivaly – Nova Rock a Frequency. V několika případech jde sice o jména, která budou k vidění i u nás, line-upy jako takové se ale nedají srovnávat.
19.1.2011 Prvními potvrzenými headlinery rakouského festivalu Nova Rock byli už koncem listopadu znovuzrození System of a Down. Od té doby se ale řady tahounů lehce rozrostly, a to především o dva body – Iron Maiden a Linkin Park.
29.11.2010 Americká kapela System of a Down se po zhruba pětileté odmlce vrací na scénu a pro rok 2011 ohlašuje první comebackové koncerty. Jeden z nich je potvrzen také pro rakouský festival Nova Rock, kde jde o prvního headlinera nadcházejícího ročníku.
20.5.2010 Už jen necelý měsíc zbývá do šestého ročníku jedné z největších hudebních akcí v Rakousku, festivalu Nova Rock, mezi jehož letošní headlinery budou patřit kapely Green Day, Rammstein, The Prodigy, Wolfmother nebo Beatsteaks.
18.2.2010 Festivalová sezóna u našich jižních sousedů bude i v tomto roce bohatá, jak ostatně dokládá závěr dnešní tiskové konference, na které byli představeni headlineři hned několika akcí. Řeč bude o známém festivalu Nova Rock, navrátivším se Forestglade, ale i o spoustě dalších.
17.12.2009 Festival Nova Rock představuje po už dříve ohlášených Rammstein další kapely, které si mezi 11. a 13. červnem zahrají v rakouském Nickelsdorfu. Vedle slavné němeské kapely jsou aktuálně coby druzí headlineři potvrzeni kalifornští pop-punkeři Green Day.
19.11.2009 Jen pár dnů poté, co jsme psali o předprodejích na příští ročníky velkých zahraničních festivalů, ohlásil další z nich svého prvního headlinera. Stejně jako na německé dvojici Rock am Ring a Rock im Park vystoupí i na rakouském festivalu Nova Rock kapela Rammstein.

1-10 (27) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.