Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: NEUTRAL MILK HOTEL

8.8.2014 OFF Festival je droga a Artur Rojek nejoblíbenějším dealerem. S chirurgickou přesností dvanáctiměsíčního intervalu totiž pravidelně rozdává intenzivní a inspirativní třídenní narkotikum, z něhož člověk žije celý další rok.
5.8.2014 Přivézt do Prahy Neutral Milk Hotel je krok z pořadatelského hlediska docela odvážný. Přestože kapela v zahraničí vyprodává a zájem, v MeetFactory převládala účast cizinců a klub by dobrou polovinu lidí navíc ještě snesl.
1.8.2014 Neutral Milk Hotel odhalili kouzelné dveře k indie rocku nejspíš mnohým. Kromě té nekonečně dlouhé řady odkazujících muzikantů se jejich plakáty ocitli v pokojíčcích mnohých smrtelníků.
30.7.2014 „Album, které mi změnilo život.“ Kolik takových existuje? The Aeroplane Over The Sea je jednou z těch osudových desek. Jména jako Arcade Fire nebo Bon Iver, což jsou ti, kdo uvádějí právě toto kultovní album za svou zásadní inspiraci, nejsou zdaleka tak důležitá, jako jednotlivé prožitky lidí, kteří jsou k němu vázáni až spirituální úctou.
7.6.2014 Svátek alternativní hudby v polských Katovicích se blíží a organizátoři pomalu uzavírají seznam účinkujících. Mezi posledními hvězdami OFF Festivalu figurují například The Jesus And Mary Chain, Slowdive či The Notwist.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
28.2.2014 Kultovní americká indie kapela 90. let, která vydala pouze dvě desky, ale přesto ovlivnila mnoho životů, bude koncertovat také u nás. Neutral Milk Hotel se po svém nedávném reunionu rozhodli vyjet na turné a 3. srpna je uvítá i pražský klub MeetFactory.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
4.2.2014 Poľský festival Off je jedným z tých, ktorý v strednej Európe láka na to najzaujímavejšie z nezávislej scény. Po španielskej Primavere potvrdil obnovených indie-folkových hrdinov Neutral Milk Hotel aj práve tento festival. A okrem nich aj niekoľko ďalších prvých mien na čele s Fuck Buttons.
13.5.2013 Před pár dny vyplula na povrch informace, že americká indie folková kapela Neutral Milk Hotel chystá velký návrat. Dnes si hrajeme píseň Naomi z jejich debutu On Avery Island.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.