Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: NAPSZYKŁAT

29.6.2013 Podívejte se na fotogalerii z letošního jednatřicátého ročníku takřka rodinné oslavy svátku hudby, který jsme podpořili textem obšírně psanou reportáži.
12.7.2012 Ohlédnutí za letošním ročníkem trenčínské Pohody uzavíráme druhou částí fotogalerie. V té můžete vidět momentky z vystoupení The Kooks, The Horrors, Warpaint, White Lies, I Blame Coco, Emilíany Torrini, Napszykłat a řady dalších.
12.7.2012 Sobotní ráno se opakoval praktický ten stejný scénář jako předchozí den, nejpozději v osm hodin všichni hromadně opustili přehřáté stany, vytvořili dlouhé fronty před sprchami a začali se shánět po něčem k snědku. Na
15.6.2012 Vítěz ankety European Festival Awards v kategorii Nejlepší středně velký festival, polský OFF, finišuje s letošním line-upem. Už jen letmý pohled jasně naznačuje, že Iggy Pop nebude o prvním srpnovém víkendu v Katowicích tím, na čem by program stál a s čím by padal.
20.3.2012 Poľský label Strefa Szarej Records vydal v týchto dňoch už svojú druhú kompiláciu súčasnej hudby z krajín V4. Exterritory 02 prináša vo forme bezplatného downloadu takmer dve hodiny hudby a celkovo dvadsaťdva skladieb.
26.1.2010 Fléda je malý poklad uprostred Brna a séria koncertov Itch My HaHaHa je jej perla. Impozantný line up sľuboval veľa, Clark, slovenskí Peťo Tázok a Karaoke Tundra, a poľský NaPszykłat sľubované splnili.
19.1.2010 První letošní vydání populární party Itch My Hahaha brněnského klubu Fléda se ponese ve velkém stylu. Proběhne tuto sobotu a jejím hlavním hostem bude britský producent Clark.
14.8.2009 Konec července v Uherském Hradišti tradičně patřil Letní filmové škole. Ta byla živa nejen filmem, ale i bohatým doprovodným programem. Naše galerie zachycuje mimo jiné momenty z koncertů písničkářky Suzanne Vega, psychadelických hip-hoperů Dälek, ale i domácích kapel.
15.6.2009 Po štvrtkovom warmupe sa cez víkend v Bratislave rozbehol festival Wilsonic naplno. Ak chcete vidieť, ako Moderat, Jazzanova, Tim Exile, Junior Boys, Trouble Over Tokyo, For a Minor Reflection alebo The Dead Sea vyzerali, pozrite si našu galériu.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.