Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: MTV VIDEO MUSIC AWARDS

28.8.2013 Ve světě velkého popu (který tak nazýváme jen proto, že jeho představitelé jsou „o něco známější“ než jiní interpreti, a také mají k dispozici „velké“ produkční zázemí) se letos zvířily vody hlavně díky Justinu Timberlakovi a Kanye Westovi.
31.7.2012 Člověk by si myslel, že po Rihanně už pár pěkných let neštěkne pes, jenže ejhle, MTV jí znenadání udělila jedenáct nominací na své Video Music Awards. Tedy jedenáct - pět přímo pro ni plus čtyři za duet s Drakem plus tři za duet s Coldplay.
29.8.2011 Diváci MTV rozdali karty a ocenili nejpopulárněnší hudební videoklipy uplynulého roku. Video Music Awards byly předány v noci na dnešek v losangelesském Nokia Theatre a až na pár výjimek nepřinesly žádný zvrat.
13.9.2010 Jednoznačnou „vládkyní“ letošního ročníku MTV Video Music Awards se stala zpěvačka Lady Gaga. Začátkem srpna si vysloužila nominace v rekordním počtu třinácti kategorií a z dnešního ceremoniálu si odnesla osm cen, tedy polovinu všech udělovaných.
4.8.2010 Nominace na letošní MTV Video Music Awards zcela jednoznačně ovládla Lady Gaga. Coby sólistka je nominována hned ve třinácti kategoriích a započítáme-li k tomu i nominace za skladbu Video Phone zpěvačky Beyoncé, ve které hostuje, dostaneme se počtu 18.
14.9.2009 Televize MTV udělila letošní Video Music Awards – ceny, které udělují její diváci nejpopulárnějším hudebním videoklipům uplynulého roku. Nominacím vévodily s celkem devíti zářezy zpěvačky Beyoncé a Lady Gaga, které spolu se skupinou Green Day v triumf proměnily tři z nich.
7.8.2009 Televize MTV představila nominace na jedny z řady ocenění, která každoročně uděluje. Video Music Awards, určené nejpopulárnějším videoklipům uplynulého roku, budou vyhlášeny 13. září v newyorské Radio City Hall.
8.9.2008 Patetické video k písni Piece of Me z loňského alba Blackout zpěvačky Britney Spears zvolili diváci televize MTV nejlepším hudebním klipem uplynulého roku. Zároveň byl označen jako nejlepší popový a nejlepší ženský klip.
3.9.2008 MTV Video Music Awards se po loňském excesu, kdy většinu tradičních kategorií nahradily kategorie všeobecné, vrací ke své původní podstatě, oceňování videoklipů. Přesto se u většiny nominací nekoná žádné překvapení a konvenční výběr mnohem více odráží popularitu, než umění.
31.10.2007 Už zajtra sa v Mníchove po štrnástykrát udelia prestížne európske hudobné ceny – MTV European Music Awards.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.