Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: MARINA AND THE DIAMONDS

17.9.2012 Sezóna koncertů pod širým nebem se pro letošek ukládá k spánku. Coldplay si to ale ještě stačili užít se vší parádou na nezastřešeném (!) pódiu a stadionu fotbalové Slavie vyrazili dech.
8.3.2012 Britská kapela Coldplay má jasno o předskokanech, které si s sebou vezme na část svého nadcházejícího turné k loňské desce Mylo Xyloto. A na mysli tím máme samozřejmě tu část šňůry, jejíž součástí bude 16. září vystoupení v pražské SynotTip Areně.
7.3.2012 Britská speváčka Marina Diamandis, vystupujúca pod menom Marina & the Diamonds, uvoľnila na svojich stránkach k voľnému stiahnutiu pieseň Homewrecker.
22.8.2011 Loňská debutantka a jedním vrzem i vítězka sledované ankety BBC Sound of 2010 Marina Diamandis alias Marina & the Diamonds představila dva nové videoklipy.
11.8.2011 Grape je mladý festival, prinášajúci pestrú zmes hudby a zábavy na ďalšie známe slovenské letisko. Okrem svetovej produkcie, tento rok zastúpenej napríklad Hurts, Interpol, či Wombats, ponúka starostlivý výber toho najlepšieho zo slovenskej a českej hudby.
22.3.2011 Řecko-velšská popová písničkářka Marina Diamandis s projektem Marina and the Diamonds je dalším potvrzeným lákadlem Grape Festivalu, který se odehraje 12. a 13. srpna na letišti ve slovenských Piešťanech.
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.
8.1.2011 Sledovaná anketa BBC Sound of... odkryla své letošní výsledky. V britském hudebním světě má podle tamních kritiků v následujícím roce největší šance na průlom dvaadvacetiletá skladatelka a zpěvačka Jessie J.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.