Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: M.I.A.

24.1.2014 Mezi Británií a Srí Lankou díky princezně jak z ghetta stále proudí silná žíla. Tepe pořád stejně, přesto někteří pro konec roku zapomněli. Matangi, její nejnovější zářez, je silná deska, opět experimentální, pod níž je vždy vytříbeně, jemně poutavá melodie.
28.11.2013 M.I.A. je na poli současné popové scény ojedinělý úkaz, který s novým albem opět vykvetl. Matangi sice spojilo pár nových skladeb s pár starými, přesto jde o konzistentní patnáctku skladeb, kde vypomáhá také neotřelý The Weeknd. A Gavras tomu s režií dává ten pořádný říz.
20.9.2013 Kontroverzní postava současného hiphopu zdá se zaplatí za svůj exces během loňského vysílání Super Bowlu, nejsledovanější americké televizní show. V hlavním vysílacím čase si během vystupování pod křídly Madonny totiž M.I.A. neodpustila mezinárodně srozumitelné gesto.
31.7.2012 Člověk by si myslel, že po Rihanně už pár pěkných let neštěkne pes, jenže ejhle, MTV jí znenadání udělila jedenáct nominací na své Video Music Awards. Tedy jedenáct - pět přímo pro ni plus čtyři za duet s Drakem plus tři za duet s Coldplay.
5.2.2012 Hráči amerického fotbalu, roztleskávačky a dvě z nejpopulárnějších rapperek současnosti, všichni oslavují Madonnu. A ona sama nezůstává pozadu.
16.1.2012 Albem Hard Candy se zpěvačka Madonna před čtyřmi roky rozloučila s vydavatelstvím Warner Music a upsána k jinak převážně promotérské agentuře Live Nation chystá na letošek novinku.
19.7.2011 Třetí a poslední částí uzavíráme fotoreportáž z letošní Bažant Pohody. Public Image Ltd., M.I.A., Beirut, Portishead, Esben and The Witch - například tito vystupovali v rámci závěrečného dne festivalu a my se už těšíme, co nám Pohoda přinese přístí rok.
18.7.2011 V sobotu stanové mestečko zobudili do nového dňa dychovkári, ktorí sa od rána premávali okolo stanov na aute. Teda aspoň tých, ktorí nevstávali ráno o piatej na vítanie slnka.
11.7.2011 Po slunečném čtvrtku s Coldplay a propršeném pátku s Pulp se Open’er probudil do třetího dne. A ne ledajakého. Na 2. července totiž připadly festivalové narozeniny.
14.3.2011 Po legendárnej bristolskej skupine Portishead potvrdili organizátori letného multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda 2011 aj ďalšiu britskú kapelu, ktorá má blízko k trip hopu. Do Trenčína pricestuje manchesterské duo Lamb.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.