Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LIVE 8

29.9.2011 Dnešního dne sedmadevadesátého roku vyšly Urban Hymns, nejslavnější a zároveň poslední před rozpadem vydaná deska The Verve. Úvodní skladba Bitter Sweet Symphony se stala největším hitem kapely...
24.2.2006 Dlouho očekávané hudební ceny jednoho z nejprestižnějších britských hudebních magazínů, NME, za loňský rok byly včera večer vyhlášeny.
3.1.2006 I dnes pokračujeme ve výčtu zajímavých hudebních událostí roku 2005. Co zajímavého se stalo od května do srpna si můžete připomenout právě zde!
12.12.2005 Organizace Amnesty International ocenila irskou skupinu U2 za její jedenadvacetiletou snahu prosazovat rovnost všech lidí po celém světě a zasazovat se o lidská práva a důstojnost.
27.11.2005 Jeden z nejvýraznějších představitelů „afropopu“, senegalský rodák Youssou N’Dour nedávno v newyorské Carnegie Hall uspořádal sérii workshopů a koncertů, na nichž představil kulturu a historii své rodné země. Ve Švýcarsku zase spolu s Peterem Gabrielem a Neneh Cherry uspořádal charitativní koncert proti malárii.
24.11.2005 Organizátor charitativních megakoncertů Live 8 Bob Geldof dnes v Římě převezme zvláštní cenu za mír, kterou každoročně uděluje nadace bývalého sovětského prezidenta Michaila Gorbačova.
11.11.2005 Na evropský trh se tento týden dostal komplet čtyř DVD se záznamem charitativního koncertu Live 8, který se konal 2. července na devíti místech světa z iniciativy Boba Geldofa.
10.6.2005 Hlavní pořadatel mezikontinentální hudební akce Live 8, hudebník BOB GELDOF, je prý skeptický ohledně možnosti, že festival splní svůj účel - tedy přimět představitele osmi nejvyspělejších zemí...
2.6.2005 13. července uplyne dvacet let od legendárního benefičního koncertu LIVE AID, jehož výtěžek byl věnován na pomoc hladovějící Etiopii. Jeho organizátor, hudebník Geldof, stejně jako tehdejší...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.