Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LEONA LEWIS

4.2.2010 Prognózy o „nové Whitney Houston“, provázející debut Spirit, byly smělé, ale o popularitu nemá Leona Lewis coby někdejší vítězka reality show X-Factor nouzi. Novinka Echo nepřináší nic převratného...
19.12.2009 Je ťažké inovatívne písať o osobe, ktorá už mesiace vypĺňa stránky bulvárnych aj serióznych novín a ktorej život je neprestajne sledovaný a rozoberaný zo všetkých uhlov. Pritom ešte donedávna bola len obyčajnou britskou dedinčankou s pomerne neobyčajnou frizúrou.
1.1.2009 Přelom letopočtu přináší také ohlédnutí za prodejností alb. Dvěmi nejsledovanějšími teritorii v hudebním světě jsou britské ostrovy a severní Amerika a právě na ta si teď posvítíme.
26.6.2008 V londýnském Hyde Parku zítra proběhne kolosální koncert na oslavu 90. narozenin mírového aktivisty a bývalého prezidenta Jihoafrické republiky Nelsona Mandely. V přímém přenosu jej od 19:30 bude vysílat rádio Evropa 2.
25.2.2008 Krásek, které uspěly v různých televizních soutěžích a dobře zpívají popový r´n´b, je na světě jako chlupů na čepicích královské gardy. Takže prosadit se v té konkurenci a dostat důvěru producentského...
18.2.2008 Také tentokrát, pododně jako v uplynulých čtyřech letech, odvysílá pražské Expres Radio přímý přenos z udílení britských hudebních cen Brit Awards. Na ceremoniálu v londýnském Earls Court budou předány již tuto středu.
15.1.2008 Vítězka soutěže X-Factor Leona Lewis, zpěvák Mika a znovuobnovený boyband Take That mají v letošním roce díky čtyřem nominacím nejvyšší šance na zisk některé z Brit Awards.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.