Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LE CORPS MINCE DE FRANCOISE

15.12.2012 Štvrtý ročník klubového festivalu NouveauNu síce do Bratislavy prilákal len málo návštevníkov, hudobne bolo čo počúvať i na čo sa pozerať. Minimálne to druhé potvrdí i naša fotogaléria.
4.12.2012 Najbližší ročník festivalu NouveauNu sa popri Bratislave predstaví po prvý raz aj východoslovenskému Prešovu. V dňoch 13. a 14. decembra na ňom zahrá nemecká folktronická pesničkárka Masha Qrella, fínske duo LCMDF a Jakub Ursiny.
17.9.2012 Dnešní vydání rubriky Seznamte se bude trochu netradiční. Představíme si totiž rovnou pět kapel, které jsme objevili na nedávném showcase festivalu Berlin Music Week. Připravte se na francouzsko-skandinávskou jízdu.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
14.7.2011 První část fotoreportu z největšího slovenského festivalu přináší hvězdy čtvrtečního večera a první poloviny druhého dne - Mobyho, dEUS, Pulled Apart By Horses, Battles a mnoho dalších.
7.2.2011 Po Portishead, Junip s José Gonzálezem, Public Image Ltd., Tony Allenovi nebo společném projektu balkánských dechovek Boban i Marko Markovic Orkestar a Fanfare Ciocarlia jsou odtajněna další zajímavá jména z programu letošní Pohody.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.