Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: LADĚ

7.8.2015 Ještě než začaly megalomanské Colours of Ostrava, v tomtéž místě, pod stejnou záštitou a s podobným zápalem, se uskutečnila tzv. showcase konference Crossroads. Ta si v Dolu Hlubina odbyla svůj druhý ročník, z něhož před nedávnem pořadatelé vyslali pár záznamů hodných pozornosti.
8.6.2015 Ladě jsou svým způsobem stále skrývající se perlou v hutné, sazemi pošramocené Opavě. Vladimíru Mišíkovi se (jako v poslední době několika dalším) dostalo pocty formou alba, které připomene nadčasovost a představí nastalou proměnu.
18.5.2015 Ještě před tím, než se industriální areál Dolních Vítkovic opět obleče do barev dalšího ročníku Colours of Ostrava, uskuteční se v Dole Hlubina showcase festival Czech Music Crossroads.
10.4.2015 Vladimíru Mišíkovi (ETC, Blue Effect, Flamengo), jednomu z nejvýznamnějších českých písničkářů, se pokloní mladá generace alternativců. Album pojmenované Bazarem proměn, které představí osobité přepracování Mišíkových skladeb, vyjde u Indies 9. června.
21.11.2013 Již několik dní se Ostrava probouzí do pošmourných, šedých smogových rán. Pravidelný listopadový kolorit moravsko-slezského podzimu má své smutné kouzlo a s novým, černobílým klipem Ladě může být při probuzení ještě syrovější.
19.3.2013 O Ladě se říká, že jsou jedna z „nejlepších neznámých českých kapel“. Ač v mnohém připomínají hudbu typickou pro předrevoluční underground, na scéně se pohybují zatím zhruba jen osm let.
27.2.2012 Prý zvláštní blues, trošku alternativní… Hned po pár taktech mi bylo jasný, že od dvanáctky písniček bluesovou dvanáctku rozhodně čekat nemám. Alternativa jak vyšitá. No jak by taky ne?

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.