Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KOLLER

22.2.2006 Skupina Kollerband v sobotu v Kadani odehrála svůj zřejmě poslední koncert pro letošní rok. Kapela Davida Kollera (jinak též ex-Lucie ad.) sestavená převážně z hudebníků působících v jiných úspěšných skupinách, se rozhodla pro dočasné pozastavení své činnosti.
1.12.2005 Kollerband, Gaia Mesiah, Blue Effect, Roman Holý, Matěj Ruppert a řada dalších vystoupí ve středu 7. prosince v pražském Divadle Archa na benefičním koncertu pro Konfederaci politických vězňů.
1.12.2005 Skupina Sto zvířat oslavila v neděli a v pondělí dvěma koncerty v pražském Paláci Akropolis své patnácté narozeniny. Pogratulovat příšli krom jiných i David Koller, Lenka Dusilová, Marka Rybin ze skupiny Gaia Mesiah, nebo bratři Homolové z kapely Wohnout.
25.11.2005 Kytarovka November 2nd představila na svém nedělním koncertu v pražském Paláci Akropolis za účasti řady hostů na živo svou novou desku Little Miss Behavin' and the Troublemakers.
21.11.2005 Za účasti řady hostů vystpila v neděli hranicko-pražská skupina November 2nd v pražském Paláci Akropolis, kde mimo jiné živě představila svou novou desku Little Miss Behavin' and the Troublemakers.
4.11.2005 Skupinu Lucie opustil další její člen, tentokrát však sám frontman David Koller! Z prohlášení, které uveřejnil na stránkách kapely, lze usuzovat, že se nepohodl se zbylými členy kapely.
11.3.2005 Hranicko-pražská skupina November 2nd slibuje na letošní rok vydání dlouho očekávaného následovníka svého tři roky starého debutu Midnight Desert. Nová deska má pracovní název Miss...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.