Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KDE VZÍT A NEKRÁST

28.12.2012 Že by další prací prášek? Kdepak! Dnes si představíme program, který schopnostmi, užitností a množstvím funkcí vysoko vyčnívá nad mnohým, co ve světě freeware můžeme nalézt.
8.11.2012 Dneska tu máme věcičku, která je primárně určena pro „pouštěče“ alias dýdžeje. Ale může potěšit téměř každého - od kytaristy přes basáka až třeba po perkusionistu. Co to vlastně umí?
27.9.2012 Minule jsme se podbízeli kytaristům. Dnes něco nabídneme milovníkům černobílých klapek. Mezi těmi známějšími typy kláves jako Hammond, Rhodes a dalšími se určitě neztratí ani varhany Farfisa.
12.8.2012 Dnes máme v hledáčku něco pro kytaristy. Tenhle plug-in má umět napodobit zvuk legendárního kreslítka Dallas Rangemaster. Pokud nevíte, o co jde, mrkněte třeba na Wikipedii(!). Na netu taky najdete jeho klony, schéma zapojení a spoustu dalšího.
23.7.2012 Provádění konverzí souborů z jednoho typu na druhý je denním chlebem asi každého z nás. Počínaje audio z wav na mp3 nebo flac, či filmů z „avíček“ na mpeg4. Zajímavým prográmkem pro tyto činnosti je Format Factory.
21.6.2012 Prográmek je jedním z těch, kterým k popisu toho, co umějí, nestačí nějaké to obecné zaškatulkování, ale rovnou si vytvoří vlastní kategorii. Slouží totiž k vizualizaci zvuku, ale dělá to o hodně podrobněji, než jsme standardně zvyklí.
7.5.2012 Každý, kdo na počítači přehrává muziku nebo filmy (existuje snad někdo, kdo ne?), má svůj oblíbený přehrávač. Ten se naučí využívat a opouští jej pouze tehdy, pokud nějaký film je nad jeho síly (myšleno přehrávače).
8.4.2012 Dnes do naší rubriky musím zařadit velmi netradiční prográmek Keywriter. Protože je nejen srandovní ale i překvapivě dobře využitelný na různé legrácky. Prostě jsem mu neodolal. O co se jedná?
26.3.2012 Každý z nás si hýčká svou sbírku empétrojek. Postupně se nám rozrůstá o stále další a další tituly, ať už je to nová deska našeho oblíbence nebo nová sada pohádek (týká se novopečených rodičů-muzikantů).
8.2.2012 Nedávno jsem se díval po nějakém šikovném ekvalizéru a během hledání jsem narazil na VST plug-in s názvem EQ Qualt. Jak vidíte z obrázku, je prostě nepřehlédnutelný.

1-10 (81) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.