Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KAREN O

29.7.2014 Femme fatale rocku se osamostatňuje. Po zářezech s Lynchem anebo Oscarovou písní s Ezrou Koeningem vyjde 9. září vydá své sólové album Crush Songs a právě uvolnila první z ukázek. V Rapt se éterická zpěvačka Yeah Yeah Yeahs potápí.
27.6.2014 Frontmanka a zpěvačka americké indie-rockové formace Yeah Yeah Yeahs Karen O vydá 8. září album jménem Crush Song. Vydavatelem jejího sólového debutu bude label Cult Juliana Casablancase z The Strokes.
6.10.2012 Mám veľmi rád režiséra Tima Burtona. Ten si stále udržuje určitý štandard, hoci už neprekvapuje a neohuruje tak ako som bol u neho zvyknutý. Tento rok okrem dalšej spolupráce s Johnym Deppom v Dark Shadows režíroval aj animovanú rozprávku Frankenweenie.
20.8.2012 Robert Smith z The Cure, Karen O z Yeah Yeah Yeahs i herečka Winona Ryder. To je len časť mien, ktorá sa objaví na soundtracku k novému filmu Tima Burtona Frankenweenie: Domáci mazlíček.
3.8.2012 Jak známo, američtí post-punkeři Swans se předloni po čtrnáctileté odmlce vrátili s albem My Father Will Guide Me up a Rope to the Sky. Nepoměrně kratším je ovšem čekání na jeho následovníka. Novinka nesoucí název The Seer vyjde už 28. srpna.
12.12.2011 Crazy Clown Time ztělesňuje důkaz o tom, že v hlavě pětašedesátiletého Američana Davida Lynche se ještě i v těchto letech rodí originální myšlenky, jež tentokrát nestojí o pozornost pouze filmového fanouška, ale také milovníka alternativní hudby.
12.12.2011 Ako sme už informovali, frontman Nine Inch Nails Trent Reznor znova spojil sily s režisérom Davidom Fincherom a zložil soundtrack k filmu Muži, kteří nenávidí ženy.
5.10.2011 Těšíte se na albový debut kultovního filmového režiséra Davida Lynche? Pokud patříte mezi početnou skupinu nedočkavců, kterým učarovaly například nedávno vydané skladby Good Day Today a I Know, zbystřete.
18.8.2011 Debut kultovního režiséra Davida Lynche na hudebním poli je prozatím stejně tajuplný jako většina jeho nejslavnějších filmových a televizních děl. Jisté je, že se na albu Crazy Clown Time Lynch představí jako kytarista a zpěvák a jako hosta přivítá Karen O z Yeah Yeah Yeahs.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.