Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JÓHANN JÓHANNSSON

4.12.2012 Islandský skaldatel a pianista Jóhann Jóhannsson se po dvou letech vrátí do Prahy. Zatímco při jeho předchozí návštěvě jej doprovodil Pražský komorní orchestr, tentokrát mu společnost na pódiu bude dělat jeho krajanka Hildur Guðnadóttir.
22.10.2011 Pět intenzivních festivalových dní, něco přes dvěstědvacet vystupujících a koncerty nejen na klasickém pódiu, ale i mimo něj. To byl islandský festival Iceland Airwaves...
29.8.2011 Do největší hudební události islandského kalendáře (čti Iceland Airwaves) zbývá něco málo přes měsíc a se zbývajícími dny se i pomalu odkrývá letošní festivalový line-up. Organizátoři festivalu nedávno uveřejnili padesátku kapel...
3.3.2011 Neoklasicistický Dustin O´Halloran potešil prívržencov klavírno- sláčikovej melanchólie v podobe jeho posledného albumu Lumiere. Folkový spevák Josh T. Pearson nahral live singel Country Dumb pripravovaného albumu Last of the Country Gentlemen.
6.11.2010 Island - země trollů, skřítků a muzikantů. Občas má ale člověk pocit, že se vlastně jedná o jednu a tutéž osobu.
28.9.2010 Islandský skladatel a instrumentalista Jóhann Jóhannsson se v listopadu po dvou letech vrátí do Prahy, aby dopřál posluchačům ojedinělý koncertní zážitek, tentokrát však v podobě společného koncertu s více než třicetičlenným Pražským komorním orchestrem...
28.9.2010 Dva roky po své pražské premiéře v kostele sv. Šimona a Judy se do naší metropole vrátí islandský skladatel Jóhann Jóhannsson. Punc exkluzivity koncertu dodá prostředí i spoluhráči, kteří jej 2. listopadu doprovodí.
8.12.2008 Pokud jste si mysleli, že našimi nedávnými Audiotipy speciál jsme s rekapitulacemi letošního roku skončili, pak jste byli na velkém omylu. Ve druhém pokračování si dovolíme upozornit vás na samplery labelů 4AD, Anti-, Merge a Stereotype Records.
10.10.2008 Do kostela sv. Šimona a Judy v Praze zavítal 3. října islandský muzikant Jóhann Jóhannsson, který se svým pětičlenným doprovodem předvedl svou vizi spojení elektronických prostředků se smyčcovými nástroji. Když nic jiného, vize to byla rozhodně zajímavá.
2.10.2008 Zítřek přinese mnohým pražským příznivcům alternativní hudby dilema. Během jediného večera totiž v naší metropoli zahrají skotští Primal Scream, švýcarští The Young Gods a Islanďan Jóhann Jóhannson.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.