Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JEŠTĚ JSME SE NEDOHODLI

18.4.2012 Festival v jihomoravských Boskovicích, který se letos uskuteční už podvacáté, začíná postupně zveřejňovat program. Na několika scénách vystoupí domácí i zahraniční hudebníci, nebude chybět ani divadlo a promítání filmů.
15.12.2010 Dnes sporadicky vystupující trenčínští Bez ladu a skladu a brněnští Ještě jsme se nedohodli patřili v 80. letech k ikonám československého undergroundu. V nejbližších dnech je čekají dva společné koncerty.
23.11.2010 Divadlo Archa uvede v neděli 19. prosince koncert tří kapel, které v 80. letech patřily k ikonám československé undergroundové hudební scény. Na ojedinělém koncertu se na scéně Archy sejdou a zahrají Bez ladu a skladu, Dybbuk a Ještě jsme se nedohodli.
20.11.2009 Koncert pre všímavých premenil bratislavské PKO na malú Pohodu. Na oslavách dvadsiateho výročia pádu komunizmu v Československu zahrali Bez ladu a skladu, Plastic People of the Universe, Xindl X, Ještě jsme se nedohodli, Živé kvety, Longital a ďalší.
5.11.2009 Po vlaňajšej premiére organizuje Agentúra Pohoda a Aliancia Fair Play pokračovanie Koncertu pre všímavých, ktoré sa uskutoční na dvadsiate výročie Nežnej revolúcie v bratislavskom PKO. Zahrajú aj Bez ladu a skladu či The Plastic People of the Universe.
23.8.2008 Sety Fatboye Slima, UNKLE, The Subways a plejády dalších už měli návštěvníci Pohody za sebou. V očekávání ovšem stále byli The Streets, Editors nebo Blood Red Shoes, jejichž vystoupení nabídl druhý festivalový den.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.