Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JAZZ

4.11.2003 2denní akce Žižkov meets Jazz začne zítra v Akropoli. Středa je ve znamení nu-jazzu: Soil +Hm... +Alvik, čtvrtek přinese tradičnější pojetí žánru: Léčba neklidem +E.Viklický Trio +V.Průchová & Band.
3.11.2003 Ve Švandově divadle hraje zítra newyorský septet Ballin'The Jack (vede ho člen Klezmatics Matt Darriau), v Redutě je dnes brilantní chorvatský kytarista Darko Jurkovič s Fr.Uhlířem-b a J.Helešicem-dr.
14.10.2003 Dvanáctidílný seriál Jazz, který uvádí Česká televize, působí na české diváky tak přitažlivě, že jej dokonce sledovali i v létě, a to i v případě, že jim jazzová hudba nijak výrazně na srdci...
13.10.2003 Dnes je v Železné vibrafonista Eldad Tarmu s Viklického triem, zítra v Lucerna baru Holmes Brothers+Michael Hill´s Blues Mob, ve čtvrtek tamtéž Robben Ford+L.J.Baldry, ve středu je v Abatonu Oregon.
7.10.2003 Dnes odtroubí v Lucerna baru Laco Déczi začátek podzimního AghaRTA Festivalu, zítra nás tamtéž čeká trio saxofonisty Chrise Pottera a 12. pak Victor Bailey (Lucerna bar) a Gilad Atzmon (Železná).
8.9.2003 Když přidáte sympatickou cenu, máte dobrý důvod navšívit prodejnu Levné knihy KMa. Výhodně pořídíte kvalitní bigbandy, Druhou trávu, Armstronga, Davise, Cashe, Haydna, Dvořáka, bigbít i ambient...
31.7.2003 Od 4. do 15. 8. proběhne v Plzni tradiční festival Jazz, divadlo a struny na ulici. Na různých místech vystoupí Milan Svoboda 4tet, Laďa Kerndl, Jan Spálený, Elena Suchánková, Lenka Dusilová a jiní.
19.6.2003 Firma Winter & Winter postupně vydává katalog někdejší značky JMT. V poslední várce CD jsou Cassandra Wilson, Greg Osby, John McLaughlin Trio, Hank Roberts, Gary Thomas, Robin Eubanks + Steve Turre...

81-88 (88) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.