Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JAMES BLUNT

24.10.2012 James Blunt to prý balí. Nikdy neříkej nikdy, říká se. Ovšem letos již osmatřicetiletý britský popový písničkář přiznal, že výhledově neplánuje žádné aktivity na hudebním poli. Prý chce mít víc času sám pro sebe. Tak teda goodbye, no.
26.8.2011 Back to Black, průlomová deska nedávno zesnulé zpěvačky Amy Winehouse, zamíchala letošními žebříčky. Nejenže se čtyři roky staré album po zpěvaččině smrti vyšvihlo na čelo britské albové hitparády.
20.10.2008 Už tuto neděli v bratislavské Incheba Expo Areně a následující večer v pražské Tesla Areně si na své přijdou fanoušci britského písničkáře Jamese Blunta. Do obou metropolí přijede v rámci evropského turné, na němž propaguje své druhé album All The Lost Souls.
29.9.2008 Australská písničkářka Sandrine se zhostí role předskokanky na blížících se koncertech britského zpěváka Jamese Blunta v Bratislavě a Praze. Zpěvákův příjezd navíc podpoří speciální kompilace Song Collection, která vyjde pouze v České republice.
15.4.2008 Britský písničkář James Blunt se na podzim vrátí do Prahy. Po vyprodaném koncertě v Lumbeho zahradě na Pražském hradě jej tentokrát čeká vystoupení v Areně HC Sparta na holešovickém Výstavišti.
6.11.2007 Záznam letošní velké hudební události s názvem Live Earth, vyjde 20. listopadu společně na CD a 2 DVD. V podobě série koncertů, které se uskutečnily 7. července po celém světě, se zachraňovala naše planeta před negativními dopady lidské činnosti.
9.10.2007 Chlapík v kapuci s bundou tklivě lká ’bloody cold’. Za stálého sněžení se vysvléká do půli těla, pečlivě před sebe poskládá odložené věci, na ramena si navlékne dětské plovací polštářky a poté skočí do bazénku…
13.7.2007 Písničkář James Blunt vydá 17. září očekávé druhé studiové album All The Lost Souls. Novinka vychází bezmála tři roky po průlomového debutu Back To Bedlam, které se stalo druhým nejprodávanějším albem desetiletí.
4.10.2006 Jeden by nevěřil, na co všechno existují statistiky. Zatímco na českých pohřbech zřejmě stále vítězí dechovky, nejhranější písní na pohřbech ve Velké Británii je podle ankety Goodbye My Lover Jamese Blunta.
1.9.2006 V newyorské Radio City Hall byly v noci na dnešek předány ceny Video Music Awards určené pro divácky nejoblíbenější klipy, které každoročně vyhlašuje hudební televize MTV.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.