Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JAKUB KOHÁK

25.3.2011 Populární pop-rocková kapela Chinaski si na jaro připravila hned několik akcí. Poté, co minulý týden vstoupil do kin film Autopohádky, teď vyráží na turné a fanoušky chystající se na některý z koncertů vyzývá, aby se zapojili do speciálního dokumentárního projektu.
14.9.2007 Skupina Wohnout po roční spolupráci s režisérem Jakubem Kohákem dokončuje práce na svém prvním DVD Ahoj dědo aneb co tebe čeká, nás zatím nečeká, jehož základem bude záznam loňského koncertu v pražském Průmyslovém paláci.
11.4.2007 David Koller přichází s videoklipem ke skladbě Čas nejde vzít zpátky, druhému singlu z jeho loňského sólového alba Nic není nastálo.
4.12.2006 Několikrát odložené DVD skupiny Khoiba je konečně na světě. Premiérově bude k dostání na čtvrtečním křestu v pražském klubu Roxy.
9.8.2006 Zářijové hudební novinky obohatí také koncertní DVD skupiny Khoiba, které kromě bonusového materiálu přinese především záznam loňského koncertu na slovenském festivalu Hodokvas.
21.3.2006 Zpěvačka a houslistka Iva Bittová za doprovodu americké skupiny Bang On A Can All-Stars vystoupí v neděli večer v pražském Paláci Akropolis. Koncert bude zároveň zaznamenám a později vydán na DVD.
13.3.2006 Zpěvačka Lenka Dusilová, skupiny Clou a Monkey Business a režisér Jakub Kohák byli shodně ve dvou kategoriích oceněni Akademií populární hudby, která včera večer udělovala ceny Anděl za uplynulý rok.
3.3.2006 Vzhledem k technických potížím musí skupina Southpaw o týden oddálit vydání svého nového dvojalba Heart Disk, tudíž se do distribuce dostane až 8. března, nicméně na videoklip k elektronické baladě Isolated se můžete podívat již nyní.
11.1.2006 Skupina Southpaw vydá 1. března své nové dvojalbum nazvané Heart Disk. Pilotním singlem bude skladba Isolated, o jejíž videoklip se postaral režisér Jakub Kohák.
10.12.2005 Poslední letošní koncert Anny K. v Praze se uskutečnil 7. prosince v zaplněném Lucerna Music Baru. Zpěvačka představila průřez svou kariérou i dva nové videoklipy a za své poslední album převzala Zlatou desku.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.