Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JACK JOHNSON

11.9.2013 Brzo začnou podzimní plískanice, takže trochu Havaje přijde do uší vhod, neříkejte, že ne. Tamní písničkář Jack Johnson vydá už 13. září nové album. Novinka s názvem From Here To Now To You bude už šestý kousek v řadě a naváže na předchozí desku To The Sea z roku 2010.
16.9.2010 Titul řadovky napovídá, že k moři má Havajec a surfař Jack Johnson blízko. Na vyhraněném písničkářství se moc nezměnilo, třináct skladeb však nyní produkoval sám hlavní aktér se zbytkem kapely i zvukovým mistrem Robertem Carranzou
6.2.2010 Sesterské nemecké festivaly Southside a Hurricane dnes zverejnili novú vlnu čerstvo potvrdených kapiel. Asi najväčším dosiaľ potvrdeným headlinerom je americká gitarovka The Strokes, ktorej letné festivalové vystúpenia, budú jej prvými koncertami po takmer štyroch rokoch.
26.10.2009 Havajský písničkář Jack Johnson dnes vydává koncertní CD a DVD s názvem Jack Johnson: En Concert. DVD obsahuje i množství velmi nevšedního materiálu ze soukromí i zákulisí jeho loňského turné, které proběhlo krátce po vydání úspěšné desky Sleep Through The Static.
1.1.2009 Přelom letopočtu přináší také ohlédnutí za prodejností alb. Dvěmi nejsledovanějšími teritorii v hudebním světě jsou britské ostrovy a severní Amerika a právě na ta si teď posvítíme.
7.3.2008 Johnson, rodák z Havaje, byl nejdřív mistrem v surfu, a také dělal do filmu, režíroval a ke svým snímkům si psal i hudbu. Pak jej potkalo štěstí a jeho alba se prodávala jako housky na krámě...
31.1.2008 Striktne mužská spoločnosť na vás dnes čaká vo Videotipoch s číslom dvadsaťštyri. Menovite: José González, Badly Drown Boy, Jack Johnson, Mark Ronson, The Bridgeheads a Efterklang.
26.12.2007 Na 5. februára naplánoval vydanie nového albumu havajský pesničkár Jack Johnson.
20.6.2007 Album, jež není pouze charitativním projektem, ale také pocta hudebníku Johnu Lennonovi, vychází oficiálně 25. června. Je ale především dalším impulzem k možnému zlepšení světa.
20.3.2007 Hvězdy světové populární hudby si zanedlouho vezmou na paškál klasické hity z dílny Johna Lennona a vydáním kompilace coververzí nejen připomenou památku hudebního velikána, ale zároveň výtěžkem z prodeje desky podpoří organizaci Amnesty International.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.