Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JABLONEC NAD NISOU

19.9.2014 Wovenhand v čele s charismatickým Davidem Eugenem Edwardsem se v rámci tour k jejich doposud nejtvrdší desce Refractory Obdurate zastavili i v České republice, konkrétně v Jablonci nad Nisou. Role předkapely se ujali Nylon Jail.
15.9.2014 I menší města mají co nabídnout. V Jablonci nad Nisou zahraje již ve středu 17. září alternativní folk countryovka Wovenhand, kapela Davida Eugena Edwardse, která pochází z Colorada. V jejich hudbě uslyšíte i prvky industrialu, punku a americké lidové hudby.
2.8.2011 Série osmi vystoupení po České republice čeká v průběhu srpna islandskou kapelu Árstíðir. První z nich proběhne ve středu 10. 8. v pražském klubu JazzDock, poté skupina naváže koncerty v Písku, Vsetíně a Jablonci nad Nisou a čtveřicí vystoupení na festivalech.
25.5.2009 Po loňských koncertech v Praze a Uherském Brodě budou mít fanoušci blues-rocku opět šanci poslechnout si hudbu Newyorčana Joe Bonamassy. Již zítra vystoupí v Brně, ve středu v Jablonci nad Nisou a závěrem ve čtvrtek v Ústí nad Labem.
2.5.2008 Dvacet sedm vystoupení, čtyři zahraniční interpreti, čtrnáct různých míst – toť květen v Libereckém a Ústeckém kraji. Početně určitě jeden z neojobsazenějších měsíců roku 2008 v severočeských klubech.
31.3.2008 Počasí venku nesměle vybízí k prvním odvážnějším krůčkům do přírody, nicméně severočeské kluby si pro měsíc duben nachystali nejbohatší nabídku sezóny 2007/2008. Široká paleta koncertů zahrnuje mimo zahraniční kapely také namátkou Ready Kirken, Status Praesents, Divokýho Billa nebo PSH.
3.3.2008 Až překvapivě nabitý program je nachystán pro návštěvníky severočeských hudebních klubů v měsíci březnu. Ti si užijí především české kapely (třeba Hypnotix, Sto zvířat nebo Khoibu), ale párkrát si odskočí i do zahraničí – třeba s Markem Gearym, The Scheuflers nebo Left For Dead.
1.2.2008 Severočeské kraje jako jedny z mála v novém roce hudebně nezaspaly a i v únoru se můžete ve zdejších klubech vyřádit. Koncerty, které přitáhnou asi nejvíce posluchačů obstará Peha, Sto Zvířat nebo Les Éjectés.
7.1.2008 Poté, co jsme nazdobili stromky, nakoupili dárky, snědli všechno cukroví i kapra, existuje možnost spojit příjemné s užitečným, totiž užít si po předvánočním stresu i shodit přebytečná kila. Ta možnost se jmenuje severočeské hudební kluby, do kterých v lednu zavítají například Khoiba, Pio Squad nebo Magnetik.
5.11.2007 Širokou nabídku koncertů nabízí pro poslední podzimní měsíc severočeské kluby. Máte možnost vidět vystoupení rozsáhlé škály žánrů – od jazzu a ska přes rock a folk až k elektronice a drum and bassu. Ofertě vévodí koncert Billyho Goulda, basáka zaniklých Faith No More, nyní vystupujícího po boku Harmful.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.