Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ISLAND (STÁT)

25.5.2012 Sóley a Sin Fang. Obaja sú členmi indie-folkových Seabear, obaja vydávajú pod nemeckým labelom Morr Music a obaja sú z Islandu. Spoločne sa predstavia i na európskom turné, ktoré má v našich krajoch dve zastávky.
29.4.2012 Ósk & Brynja sú dve mladé talentované sólo umelkyne z Islandu, ktoré navzájom spolupracujú a koncertujú niekoľko posledných mesiacov. Spoločne s Fiordmoss zahrajú 3. mája v bratislavskom NuSpirit Clube.
2.3.2012 Až štyri ceny si z reykjavíckej haly Harpa odniesol pesničkár Mugison. Na Islandských hudobných cenách triumfoval v kategóriach za Album roka, Skladateľ roka, Singel roka a Textár roka.
29.2.2012 Všichni jsme již nesčetněkrát slyšeli o Islandu jako o líhni hudebních umělců. Pakliže v Čechách máme pořekadlo „co Čech, to muzikant“, na Islandu by bezpochyby platilo „co Islanďan, to dobrý muzikant“.
31.12.2011 Maxímús Músíkús, nepochybně nejslavnější myš celého Islandu, je nejen úžasně roztomilý, za což ho místní děti naprosto zbožňují, ale navíc jeho odkaz inspiruje nejmladší generace k zájmu o vážnou hudbu.
2.11.2011 Jedním z charakteristických znaků Björk byla vždy nepředvídatelnost. Je to jedna z těch umělkyň, které nekompromisně kráčí vpřed a tvoří za chodu. Posledním jejím dílem je hudebně-edukativní projekt Biophilia...
24.10.2011 Po první várce fotografií z Iceland Airwaves přinášíme i tu druhou, která pokrývá zbývající festivalové dny. Během nich jsme skrz hledáček zachytili tUnE-yArDs, Twilight Sad, Ólafura Arnaldse, Clock Opera, Hjaltalín, Raised Among Wolves a další.
22.10.2011 Pět intenzivních festivalových dní, něco přes dvěstědvacet vystupujících a koncerty nejen na klasickém pódiu, ale i mimo něj. To byl islandský festival Iceland Airwaves...
19.9.2011 Z Islandu vám píšeme o Islandu - přestože na severu ostrova v tuto chvíli sněží, v Reykjavíku se teplota statečně drží na letních 10°C. Každý hudební obchod minulý týden nově obměnil výlohu a jednou ze (dvou) změn byla deska k povšimnutí...
29.8.2011 Do největší hudební události islandského kalendáře (čti Iceland Airwaves) zbývá něco málo přes měsíc a se zbývajícími dny se i pomalu odkrývá letošní festivalový line-up. Organizátoři festivalu nedávno uveřejnili padesátku kapel...

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.