Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ICELAND AIRWAVES

21.5.2015 Hekla je jedno z nejpodivnějších zjevení islandské písničkářské scény. Jako svůj hlavní nástroj si vybrala theremin a za jeho pomoci vytváří bizarní zvukové koláže, strašidelné a křehké zároveň, ozvěny z jiného světa.
22.4.2015 Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné. Své o tom ví John Grant, nejupřímnější a nejsmutnější písničkář, jakého znám. Utajovaná homosexualita, vyděděnost, drogy, pozitivní HIV test, tím vším jsi prošel a tím vším dnes vychází i schází.
30.10.2014 Toužíte zažít atmosféru letošních Iceland Airwaves, ale již na vás nezbyly do posledního kusu rozebrané lístky nebo si nemůžete dovolit jen tak odletět na Island v průběhu listopadu? Rádio KEXP vašemu truchlení částečně uleví.
23.1.2013 Pořadatelé festivalu Rock for People svolali na včerejší podvečer tiskovou konferenci. Na ní sice neodkryli žádnou z vystupujících kapel, poodhalili ale zákulisí příprav chystaného 19. ročníku.
2.3.2012 Až štyri ceny si z reykjavíckej haly Harpa odniesol pesničkár Mugison. Na Islandských hudobných cenách triumfoval v kategóriach za Album roka, Skladateľ roka, Singel roka a Textár roka.
24.10.2011 Po první várce fotografií z Iceland Airwaves přinášíme i tu druhou, která pokrývá zbývající festivalové dny. Během nich jsme skrz hledáček zachytili tUnE-yArDs, Twilight Sad, Ólafura Arnaldse, Clock Opera, Hjaltalín, Raised Among Wolves a další.
22.10.2011 Pět intenzivních festivalových dní, něco přes dvěstědvacet vystupujících a koncerty nejen na klasickém pódiu, ale i mimo něj. To byl islandský festival Iceland Airwaves...
29.8.2011 Do největší hudební události islandského kalendáře (čti Iceland Airwaves) zbývá něco málo přes měsíc a se zbývajícími dny se i pomalu odkrývá letošní festivalový line-up. Organizátoři festivalu nedávno uveřejnili padesátku kapel...
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.
6.6.2011 Merrill Garbus aka tUnE-yArDs dokazuje, že stále existuje pádny dôvod prečo zaboriť hlavu do obohraného pieskoviska retrospektívneho popu. Debutovala albumom BiRd-BrAiNs na ktorý nadväzuje upgrade menom whokill podpísaný britskému vydavateľstvu 4AD.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.