Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: GRINDERMAN

18.4.2013 Americký festival Coachella patří každé jaro mezi svátky hudebního světa, své nadšence si vybírá jak díky bohatému programu, tak již vpravdě letním vánkem. Podívejte se na pár klipů z druhé strany zeměkoule.
25.1.2013 Grinderman, bočný projekt Nicka Cavea, bol bez akéhokoľvek ďalšieho oznámenia potvrdený na americký festival Coachella. Ten je známy práve tým, že býva iniciátorom comebackov skupín.
6.1.2012 Kapela Nicka Cavea Grinderman již sice nedávno ohlásila svůj odchod ze scény, nicméně definitivní tečkou bude až nahrávka s názvem Grinderman 2 RMX, jež vyjde dvanáctého března.
12.12.2011 Nick Cave se postaral o pořádný šok, když po koncertu Grinderman v australské Victorii všem přítomným oznámil, že tato formace končí. Po projektu, v němž působil s třemi kolegy z The Bad Seeds, zůstanou dvě studiová alba.
24.7.2011 Teplé sobotní odpoledne bylo na kostelní scéně k nepřežití. Úvodní koncert dne zde přilákal dav lidí, který v nevětraném interiéru ještě před první písní vydýchal snad úplně všechen vzduch.
23.7.2011 Semi Precious Weapons, The Horrors, Tata Bojs, Swans, Grinderman - tyto a mnoho dalších vám přinášíme v druhé fotoreportáži z letošního ročníku Colours of Ostrava.
23.5.2011 Skupina Grinderman, ktorú ako bočný projekt založil spevák Nick Cave spolu so spoluhráčmi z jeho domovskej kapely Nick Cave and the Bad Seeds, vydala minulý rok už svoj druhý radový album.
14.4.2011 Festival prinášajúci jeden z najlepších line upov v Európe zverejnil posledné mená do svojho nabitého programu. Organizátori oznámili vystúpenie portorických Davila 666 a folkových obľúbencov Jacka Whitea, Angličanov Smoke Fairies.
13.4.2011 Filmov o hudbe je nekonečné množstvo, rôznych dokumentov o kapelách či hudobných žánroch nespočetne. Prinášame vám menší výber, ktorý okrem záznamov kapiel hrajúcich, ukazuje aj ľudí, ich životy, svet, inšpiratívne názory.
1.3.2011 Festival Colours of Ostrava na dnešní tiskové konferenci odtajnil hlavní hvězdy svého jubilejního desátého ročníku, který se odehraje od 14. do 17. července. Ve srovnání s předchozími ročníky letos dostanou širší prostor zavedená jména alternativního rocku.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.