Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FRANZ FERDINAND

15.3.2015 Čtyři měsíce po oznámení prvních jmen se lineup největšího slovenského hudebního svátku solidně zaplňuje. Poté, co ruku v ruce s Colours of Ostrava oznámila Pohoda jednoho ze svých letošních headlinerů, Islanďanku Björk, sype z rukávu další hosty.
12.12.2013 Skotští rockeři mají výborný rok, vydali skvěle přijaté album Right Thoughts, Right Words, Right Action a prostřednictvím singlů z něj chrlí jednu hitovku za druhou (hororově laděná Evil Eye se dokonce dostala do reklamy na automobil). Prostor dáváme našláplé Bullet.
20.9.2013 Franz Ferdinand jsou na britské scéně už zavedeným pojmem. Snad navzdory všem trendům současnosti, kdy kompjůtrová muzika hýbe světem se Kapranos a spol. vrací na začátek - k řízným kytarám a rozparáděné rytmice.
11.9.2013 Skladbu Evil Eye najdete na nejnovějším albu, které skotská čtveřice nahrála. Jmenuje se Right Thoughts, Right Words, Right Action a vyšlo teprve před čtrnácti dny.
26.7.2013 Skotská kytarovka Franz Ferdinand vydá už za měsíc nové album Right Thoughts, Right Words, Right Action, o kterém již bylo poměrně dost řečeno a po zveřejnění videa k prvnímu singlu Right Action je tu podstatně divočejší klip k další nové skladbě Love Illumination.
10.7.2013 Right Thoughts, Right Words, Right Action. Tak se bude jmenovat nové, v pořadí čtvrté album skotské indie-rockové čtveřice Franz Ferdinand. Novinka vyjde 26. srpna, dvě skladby z ní už kapela zveřejnila. K prvnímu singlu Right Action teď nabízí i videoklip.
3.7.2013 Nedávno odhalila tato skotská kytarovka dvě nové skladby z plánované desky Right Thoughts, Right Words, Right Action a jednou z nich byla i píseň Right Action, kterou kapela posléze potvrdila jako oficiální singl z nahrávky, jež vyjde 26. srpna.
24.5.2013 Maďarský festival Sziget oznámil další headlinery. Vystoupí na něm Nick Cave and the Bad Seeds s aktuálním albem Push The Sky Away a také skotská kytarovka Franz Ferdinand.
17.5.2013 Nedávno se začalo hovořit o dalším albu od skotské kytarovky Franz Ferdinand a nemuseli jsme ani čekat příliš dlouho a máme tu název a datum vydání černé na bílém. Nová deska se bude jmenovat Right Thoughts, Right Words, Right Action a vyjde 26. srpna.
3.5.2013 Jedna z nejzásadnějších kapel britské kytarovkové generace po roce 2000 se po čtyřech letech probouzí k životu. Franz Ferdinand jsou ve studiu a pilně připravují nástupce čtyři roky starého alba Tonight: Franz Ferdinand.

1-10 (70) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.