Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FOLKOVÉ PRÁZDNINY

9.7.2013 Ir Duke Special, vlastním jménem Peter Wilson, svým vzezřením rozhodně nebudí dojem křehkého písničkáře. O tom, že doslova klame tělem, se brzy můžete přesvědčit hned na několika koncertech.
18.5.2013 Festival Folkové prázdniny letos vstupuje už do 28. ročníku a opět přiváží do Náměště nad Oslavou zajímavé osobnosti anglického folku. Tentokrát to budou držitelé nominací na Mercury Prize: zpěvačka a houslistka Eliza Carthy a hudebník Sam Lee.
22.7.2010 Jubilejní pětadvacátý ročník festivalu Folkové prázdniny vypukne tuto sobotu v Náměšti nad Oslavou. Přehlídka, která ve své dramaturgii dává prostor domácímu i zahraničnímu folku, folklóru a world music, potrvá i tentokrát osm dnů a obsadí historické centrum města v čele se zámeckým parkem.
26.4.2010 Festival Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou letos oslaví 25. výročí svého vzniku. Odvíjí se od toho také letošní téma festivalu: Oslavy, obřady, rituály.
3.5.2007 Festival Folkové prázdniny, který proběhne od 21. do 28. července v Náměšti nad Oslavou, odtajnil jména hlavních hvězd pro nadcházející dvaadvacátý ročník. Osmidenní program přinese vystoupení žánrově pestré škály interpretů od folku přes world music až po elektroniku.
5.12.2006 Irský den je záznamem tematického večera z loňských Folkových prázdnin v Náměšti nad Oslavou. Jeho program tehdy otevřel třemi lehce melancholickými čísly někdejší...

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.