Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FOALS

24.7.2015 Mladší bratříček Pohody, piešťanský festival Grape pokračuje v dramaturgii nabízející aktuální britské kytarovky, populární hvězdy tanečních parketů a k tomu něco navíc.
25.6.2015 Sice už zcela neplatí, že bychom na živá vystoupení některých velkých jmen alternativního popu museli jezdit do zahraničí, ale přesto maďarský festival Sziget nabízí lákadel více než dost.
17.6.2015 Zatímco dřívější tvorba britských Foals se nesla spíš v indie/math rockovém duchu, tentokrát se kapela kolem Yannise Philippakise mnohem víc opírá do kytar. Podobnou náladu, jakou nastoluje singl What Went Down, by měla mít celá (stejně pojmenovaná) chystaná deska.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
26.9.2013 Foals letos premiérovali v Česku na Rock For People. O tom, že to byla s výborným novým albem premiéra obdobně velkolepá, se můžete přesvědčit z reportáží.
11.9.2013 Prestižní ocenění Mercury Prize si klade za cíl vybrat nejlepší britské či irské album vydané za poslední rok. Žánrově pestrou dvanáctku interpretů, kteří se loni svou tvorbou nejvíce blýskli, pokaždé dávají dohromady muzikanti, hudební kritici, manažeři, producenti a další lidé z hudebního průmyslu.
9.7.2013 Druhá část fotogalerie z Rock for People je venku. Podívejte se, co poslední dva dny festivalu přinesly a co známé či méně známé kapely předvedly.
20.6.2013 V únoru vydali britští indie rockeři Foals své nové album Holy Fire a Bad Habit je už čtvrtým singlem z této nahrávky. Skupina natočila k písni i videoklip. Celá scéna se odehrává v poušti, kde frontman Yannis Philippakis pronásleduje neznámou dívku.
25.4.2013 Okrem Bloc Party a Klaxons bude súčasnú veľkú ostrovnú scénu na festivale Rock For People zastupovať i ďalšie meno. Oxfordská pätica Foals vedená Yannisom Philippakisom tu predstaví svoj aktuálny album Holy Fire, ktorý vyšiel vo februári.
13.3.2013 Jedni z posledních mohykánů indierocku, Foals a jejich únorová trojka Holy Fire, tasí snímek k snad nejchytlavější skladbě alba. Pot a krev. Alkohol, láska, násilí, sex. Explicitní.

1-10 (27) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.